Przejdź do treści

Rekrutacje

Rekrutacje do sesji RPG.

Tę kategorię można śledzić za pośrednictwem rekrutacje@forum.rolltelling.pl

37 Tematy 1.1k Posty

Podkategorie


  • Sondy rekrutacyjne.

    17 317
    17 Tematy
    317 Posty
    slann22S
    W sumie jakby się zastanowić to ja bym dodał do swojej listy 1 Comand and Conquer: To chyba najlepiej byłoby rozgrywać na mechanice Savage Worlds. 2 Monstervrse Godzilli w wersji Legendary z kongiem o graczach będących agentami Monarch. 3 Może rzeczywiście jakieś kroniki mroku 4 W sumie fajnie byłoby też pograć w Infinity, MC lub inne 2d20 5 Trinity continuum.
  • Archiwum rekrutacji do sesji.

    17 776
    17 Tematy
    776 Posty
    KetharianK
    [image: alien.jpg] Szanowni, wątki sesyjne Aliena zostały otwarte i gracze, których udział w grze został już przeze mnie potwierdzony mogą już przenieść się do komentarzy oraz materiałów. W pierwszym wątku ważną kwestię poruszył @marrrt i zanim sam przedstawię swoją opinię, chętnie poznam Wasze, bo nie będę zaprzeczał, że kwestia nieszczęsnej Player’s Agency napsuła mi krwi w co najmniej jednej wcześniejszej sesji. W wątku materiałów przyjęci do gry użytkownicy mogą w dowolny sposób przedstawić innym graczom swoich bohaterów (bez ujawniania KP, wyłącznie tło fabularne). W wątku fabularnym (rozgrywka) pojawił się wpis otwierający właściwą sesję. Wrzuciłem go po to, żeby topik nie świecił pustkami, ale skoro już jest, wiecie z automatu jak rozpocznie się Wasza przygoda i jeśli macie czas i ochotę w ciągu następnych dwóch tygodni oczekiwania na start, możecie sobie na spokojnie i bez presji przygotować pierwsze fabularki opisujące z Waszej perspektywy wybudzenie z hypersnu. Te inauguracyjne posty powinny obejmować bardzo krótki przedział czasu, od otwarcia oczu przez odzyskanie kontroli nad odrętwiałymi ciałami po wychodzenie z kapsuł - ostatnim ich elementem może być odnotowanie, że kapitan rozmawia dyskretnie z pokładowym androidem, czuwającym nad Wami podczas procesu wybudzania. Mam przeczucie, że sesja będzie bogato ilustrowana grafikami AI, więc gdyby ktoś chciał sobie stworzyć na potrzeby pierwszego posta graficzkę z wybudzenia postaci, dla zachowania jednolitości narracji wykorzystajcie w swoich generatorach obrazków model kriokapsuły z poniższego zdjęcia, gdzie możecie ujrzeć negocjatorkę Delilah le Fey (załoga może mieć inny rodzaj kombinezonów, korposka używa swojego służbowego, żeby przypadkiem nie złapać grzybicy po jakimś wcześniejszym spaczu). [image: dilalah.jpg] I jeszcze pytanie zrodzone z ciekawości do nowych userów, którzy grywali wcześniej na innych forach PBF i dopiero rozpakowują u nas swoje bagaże - jak Wam się podoba Rolltelling pod względem funkcjonalności, pod kątem strony technicznej? Układ forum, panel graczy, edytor tekstu? Coś się Wam spodobało w porównaniu z wcześniejszymi forami, coś powinniśmy od strony technicznej poprawić? Feedback jest bardzo istotny dla Obsługi, z góry będę w jej imieniu wdzięczny za garść opinii.
  • Zasady

    Przypięty Zablokowany
    1
    0 Głosy
    1 Posty
    123 Wyświetlenia
    AdministratorA
    W tematach rekrutacyjnych obowiązuje regulamin forum tak samo jak w każdej innej jego części. Ramy dyskusji w temacie rekrutacyjnym wyznacza moderacja forum oraz mistrz gry do którego ów temat należy działając w porozumieniu w wyznaczeniu tego co mieści się temacie wątku, a co jest odejściem z kwestii rekrutacyjnych. Gorąco zachęcamy do używania domyślnego szablonu rekrutacji w celu wypełnienia niezbędnych informacji. Pojawia się on przy tworzeniu tematu w tym dziale.
  • Serce Tajgi - rekrutacja uzupełniająca

    2
    0 Głosy
    2 Posty
    70 Wyświetlenia
    KetharianK
    Chciałbym rekomendować tę sesję wszystkim zainteresowanym światem ZC; sam biorę udział w tej przygodzie i bardzo ją sobie chwalę.
  • [Kroniki Mroku]Działkowcy Reaktywacja

    12
    1
    2 Głosy
    12 Posty
    364 Wyświetlenia
    DhratlachD
    Mam pytanko... Jak bardzo alternatywnej rzeczywistości do naszej szarej i brudnej dzieje się sesja? Rysując plany zerknąłem co mówi nasze prawo PZD i inne takie... Smutne i ograniczające jest! ( ( Mniejsza, znalazłem obejście całego tego bólu głowy co miałem! ) )