Popiół i Śnieg
-
dodane
umknęło mi -
@piołun Moja postać nie je wilczyzny, a swój prowiant zabrany na drogę, obrok daję też koniowi Pietera zanim ruszymy. Daj proszę znać ile odliczyć z karty za te dwa dni podróży. Bukłak uzupełnię w wiosce.
-
@piołun Moja postać nie je wilczyzny, a swój prowiant zabrany na drogę, obrok daję też koniowi Pietera zanim ruszymy. Daj proszę znać ile odliczyć z karty za te dwa dni podróży. Bukłak uzupełnię w wiosce.
@Wired rozliczymy to tak...
Tomasimo: -2 racje prowiantu
Obrok: -50 obciążenia z zapasu obroku
Bukłak: Woda faktycznie do uzupełnienia w wiosce easy, więc ok. Korzystasz za studni w tym przypadku tak? -
@Wired rozliczymy to tak...
Tomasimo: -2 racje prowiantu
Obrok: -50 obciążenia z zapasu obroku
Bukłak: Woda faktycznie do uzupełnienia w wiosce easy, więc ok. Korzystasz za studni w tym przypadku tak?Bukłak: Woda faktycznie do uzupełnienia w wiosce easy, więc ok. Korzystasz za studni w tym przypadku tak?
W sumie tak, śniegu jeść nie chcę, choć jak pytasz teraz się boję że mnie coś wciągnie do środka

Wezmę od karczmarza 1/3 bukłaka cydru i dodam orzeźwiającej wody ze studni (proporcji nie pamiętam, ale kojarzę że już w starożytności zaobserwowano że sama woda sprawia że bukłak butwieje i dodawano wino). -
@wired spokojnie, nic cię nie wciągnie
pytam dla jasności 
-
Wciągnąć może nie... Ale o wepchnięciu jakoś cicho...

-
-
Nie krzyczymy @grek
Mi osobiście miło, że ktoś nas podczytuje. Dzięki za komentarz! -
To w takim razie dodam, że nie tylko GreK to robi i już zmykam!
-
do kiedy jest czas na odpowiedź?

-
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się