Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje future
  3. Komentarze
  4. [komty] Syreni Śpiew Neonów
Syreni Śpiew Neonów
KetharianK
Ketharian jako
Soulkiller
Mistrz Gry
JohnyTRSJ
JohnyTRS jako
Hartley „Mack” Mackinaw
GladinG
Gladin jako
HiFi
GreKG
GreK jako
Raze „Switch” More
WilczyW
Wilczy jako
Houston „Dingo” Dawn
MarrrtM
Marrrt jako
Shawn „Frog” Camara
NanatarN
Nanatar jako
Artemida „Brazil” Torquemada

[komty] Syreni Śpiew Neonów

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
cyberpunk2077
367 Posty 7 Uczestników 4.1k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • KetharianK Niedostępny
    KetharianK Niedostępny
    Ketharian jako Soulkiller
    Obsługa Moderator
    napisał(a) ostatnio edytowany przez
    #336

    Bez problemu obrócicie!

    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    1
    • KetharianK Niedostępny
      KetharianK Niedostępny
      Ketharian jako Soulkiller
      Obsługa Moderator
      napisał(a) ostatnio edytowany przez
      #337

      Marrrt wrzucił przed chwilą swoją fabularną rekomendację i chciałbym wiedzieć, czy zamierzacie się do jego całkiem rozsądnej propozycji zastosować. Jak już wspomniałem wcześniej, powinniście sobie jakoś poradzić z ucieczką na niedaleki bulwar, aby stamtąd przemieścić się dalej w bezpieczne obszary.

      Ewentualną opłatę za porzucenie Aigo oraz koszt przewiezienia Switcha do Little China obniżę do równowartości reszty gotówki, którą wciąż macie na założonym notabene przez fiksera wspólnym koncie, zostanie ono w ten sposób wyzerowane.

      Oczywiście zawsze możecie wrócić do Vista del Rey przed 6:00 w niedzielę, żeby odebrać autko przed upływem terminu zwrotu - ale to oczywiście tylko w przypadku, jeśli pójdziecie za głosem Shawna.

      Czekam niecierpliwie na Wasze posty.

      I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Za każdym razem obiecuję to sobie napisać i ciągle zapominam, za co mi wstyd - @grek , te wstawki w pierwszej części naszego wspólnego posta, gdzie Greg doświadcza wspomnień z San Francisco wyszły naprawdę świetnie, gratki!

      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      1
      • JohnyTRSJ Niedostępny
        JohnyTRSJ Niedostępny
        JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
        napisał(a) ostatnio edytowany przez
        #338

        Obecnie sytuacja wygląda tak: Leif z Mackiem i Switchem próbują ewakuować tego ostatniego miejskim piździkiem. Reszta zwiewa na własnych nogach.

        Jeżeli będą wymagane rzuty, to będę dostępny dopiero w poniedziałek (niedzielny wieczór też jest możliwy).

        Jeżeli ucieczka się nie uda, to Leifa i Macka nawet nie da się sprzedać na organy, będzie z nich mięso mielone faszerowane ołowiem.

        178.255.46.143
        Pan Psuj
        Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • MarrrtM Online
          MarrrtM Online
          Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #339

          Bynajmniej nie zamierzam forsować na siłę ucieczki z buta, ale takie dictum musimy rozegrać:)

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • GladinG Online
            GladinG Online
            Gladin jako HiFi
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #340

            Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...


            A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

            GreKG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • GladinG Gladin

              Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...

              GreKG Niedostępny
              GreKG Niedostępny
              GreK jako Raze „Switch” More
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #341

              @Gladin i gdzie jest Switch?
              🤪

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • MarrrtM Online
                MarrrtM Online
                Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #342

                Ja to widzę:
                Żaba, Brazil i Dingo obok auta.
                Leif za kierownicą.
                Mac układa Switcha bredzącego coś w śmiechu, na tylnej kanapie.
                HiFi romansuje na chacie z besztim;]

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                2
                • GladinG Online
                  GladinG Online
                  Gladin jako HiFi
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #343

                  @JohnyTRS napisał:

                  Sam skulony na tylnym siedzeniu oglądał Switcha.

                  @JohnyTRS napisał:

                  W szarpiącym wozie (to plastikowe gówno nie zatrzyma nawet komara! Jedna seria i po nich!) Obejrzał głowę Switcha.

                  Mack to już chyba nawet odjechał tym Aigo...
                  A Dingo podchodził do drzwi kierowcy więc sądziłem, że ma zamiar prowadzić. Leif to nie wiem gdzie.


                  A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • KetharianK Niedostępny
                    KetharianK Niedostępny
                    Ketharian jako Soulkiller
                    Obsługa Moderator
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #344

                    Kusi mnie, żeby zasiać jeszcze większy zamęt i uświadomić Wam, że Leif zdążył w międzyczasie odjechać Aigo w siną dal!

                    Na serio, Gundarsson wyskoczył z autka w tej samej chwili, co Mack, pomagał wyciągnąć Switcha z kontenera - więc niekoniecznie musi wrócić z powrotem za kierownicę, to już zależy od Waszych decyzji.

                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • NanatarN Niedostępny
                      NanatarN Niedostępny
                      Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #345

                      Tkwię w przekonaniu, że się orientuję. Do soboty się odniosę. Chyba, że ktoś pchnie wcześniej. Rozumiem rozsądny odwrót zaułkami, jak i potrzebę zabrania balastu, którego jestem winna. Naszego autka.
                      Chętnie wezmę udział w czynny udział w akcji, ale jak byłaby wola by pchnąć w przód, to się mogę zatroskać nad Swichem, który wylądował miękko na tylnym siedzeniu.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      1
                      • KetharianK Niedostępny
                        KetharianK Niedostępny
                        Ketharian jako Soulkiller
                        Obsługa Moderator
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #346

                        Zalogowałem się przed chwilą do sekretnego pliku gry i odkryłem, że trójka Streetsów, którzy weszli do budynku są już na drugim piętrze! Z wielką ekscytacją wypatruję posta Nanatara i zaczekam na niego i dzień ekstra, ale chciałbym jednocześnie przestrzec, że istnieje ryzyko, że w poniedziałek ci Streetsi będą już na najwyższym poziomie schodów przeciwpożarowych ponad Wami, tak więc presja czasu wciąż pozostaje w mocy!

                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        1
                        • NanatarN Niedostępny
                          NanatarN Niedostępny
                          Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #347

                          Panie Mistrzu, koledzy, poszło, a temu nie od razu bom urobion. Następny odpis raczej najszybciej w czwartek.

                          Teraz taka sprawa techniczna: Kusi mnie żeby zrobić test Umiejętności Przywódczych. Chciałbym tylko, żeby nie zostało to niewłaściwie odebrane. W sumie taki test powinno się głównie robić na sojusznikach. No ale nie chciałbym, żeby ktoś się poczuł zobligowany do gry zgodnego z testem. Że kogoś do czegoś przymuszam. Lubię przymuszać, ale nie w grach towarzyskich.
                          Druga sprawa to satelita okolicy? jak to wygląda MG? W sumie można to nagrać i puścić news.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • WilczyW Niedostępny
                            WilczyW Niedostępny
                            Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #348

                            Jak dla mnie propozycja nawet pasuje w postaciach - zarówno do Brazil, jak i do Dingo. Nie wiem jak pozostali.

                            Myślę, że jeszcze dziś wrzucę jeszcze krótkiego posta, w którym Dingo się ustosunkuje do propozycji 🙂

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • MarrrtM Online
                              MarrrtM Online
                              Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #349

                              Dingo z Shawnem myślę, że rzucą sobie porozumiewawcze spojrzenie, kto osłania Brazil i czeka aż netrunnerka wykończy wykończy Aigo. Proponuje parzyste - Shawn czeka, nieparzyste Dingo czeka. Reszta, jeśli Mack nie zaświruje jarząbka, zgodnie z planem hakerki:)

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              1
                              • JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #350

                                To jest jeszcze Aigo Schrödingera: dopóki MG nie sprecyzuje, to wszystko jest jeszcze możliwe.

                                178.255.46.143
                                Pan Psuj
                                Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • KetharianK Niedostępny
                                  KetharianK Niedostępny
                                  Ketharian jako Soulkiller
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #351

                                  Ja jestem gotowy do rozpisania i rozliczenia Waszej ucieczki na południe dzielnicy na piechotę, po uprzednim skrashowaniu Aigo. Wydaje mi się, że mam już wszystkie niezbędne deklaracje - mam jeszcze na coś czekać?

                                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • JohnyTRSJ Niedostępny
                                    JohnyTRSJ Niedostępny
                                    JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #352

                                    @ketharian
                                    Potrzebujesz jakieś rzuty?

                                    178.255.46.143
                                    Pan Psuj
                                    Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • KetharianK Niedostępny
                                      KetharianK Niedostępny
                                      Ketharian jako Soulkiller
                                      Obsługa Moderator
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                      #353

                                      Nie, mam już wszystko, czego mi potrzeba, w razie potrzeby rzucę coś ze swojej strony na własne potrzeby, aczkolwiek raczej nie będzie to potrzebne.

                                      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      1
                                      • WilczyW Niedostępny
                                        WilczyW Niedostępny
                                        Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #354

                                        Ok, to jak wszystko wiadomo, to ja też nie będę wstrzymywać kolejki - podoba mi się pomysł @marrrt 🙂

                                        @ketharian jeśli o mnie chodzi, to możesz jechać z koksem 🙂

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        1
                                        • KetharianK Niedostępny
                                          KetharianK Niedostępny
                                          Ketharian jako Soulkiller
                                          Obsługa Moderator
                                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                          #355

                                          Moje gratulacje, panie i panowie! Udało Wam się uciec poprzez betonowy labirynt zaułków na położoną dalej ulicę, którą jest Skyline East położone nad kolejnym kanałem, tym razem stanowiącym granicę pomiędzy Vista del Rey i Arroyo. Wszędzie normalny ruch, ludzie spacerują, bo to trochę bezpieczniejsza część dzielnicy. Wzdłuż ulicy zaparkowane samochody, w lokalach gastronomicznych tłok, ktoś tańczy latynoskie rytmy na poręczy kanału.

                                          Jest 23:40, plus minus. Co robicie? Jako MG przyjmuję, że potraktowany dopalaczami Macka Switch odzyskał trzeźwość umysłu i może w miarę składnie się komunikować (chociaż jest otępiały po silnej dawce ketaminy). Czekam niecierpliwie na Wasze odpisy i nie wahajcie się pisać, jeśli macie jakieś pytania odnośnie drogi ucieczki, Waszej lokalizacji czy innych kwestii.

                                          Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          1

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa