Rozmowy użytkowników z obsługą
-
Gdy ktoś gra w jakiejś sesji i nagle odchodzi usuwając konto... To zupełnie inna para kaloszy.
-
To już kwestia odmiennego punktu widzenia pomiędzy nami. Dla Ciebie permanentne usunięcie to żaden big deal, ja widzę to zupełnie inaczej, ale na szczęście każdy z nas może mieć własny osąd i nie musimy się wzajemnie do niego przekonywać.
@Ketharian nie jestem pewien czy w obecnych warunkach prawnych to kwestia jedynie odmiennego patrzenia na kwestię kont-duchów i kasowania konta gdy nie korzysta się z forum. Wiele firm po x latach wysyła do mnie emaile i mówi że moje dane (często to jedynie email i konto którym się logowałem) zostaną usunięte bo nie używam od x lat. Podejrzewam że wynika to z zasad UODO/RODO, które są odpowiedzią na ataki po wyciekach starych danych, o których wspomniałem w poprzednim poście. Nie zdziwię się jak za 5 lat sami będziecie musieli odsiać martwe dusze. Zresztą, lepiej robić coś takiego niż odpowiadać za ewentualne konsekwnecje wycieku danych (zawsze to mniejszy blast radius).
@Zell napisał w Rozmowy użytkowników z obsługą:
Gdy ktoś gra w jakiejś sesji i nagle odchodzi usuwając konto... To zupełnie inna para kaloszy.
True, to inny przypadek niż wspomniany.
-
Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale dało, by się w kategorii "Nieprzeczytane" usunąć powiadomienia, albo chociaż zrobić, żeby się wyświetlały się tylko wtedy gdy ktoś napisze w twoim topicu, albo obserwowanym. Nie chce żeby pojawiał mi się tam każdy post.
-
-
Dzieki. Chyba ustawiłem już.
-
Taki drobiazg: aby dało się przejść do profilu użytkownika z poziomu panelu sesji (kliknąć na [użytkownik] jako [postać]).
Jeżeli jest to mały drobiazg do zrobienia, to prosiłbym o zmianę. W przeciwnym razie nie warto nawet zapisywać o zrobienie na potem
-
No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć. -
No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.@slann22 a możesz podać linka do posta, do tematu i do sesji?
-
Tu to, co ja widzę.
A to po kliknięciu w linka -
Bo to są dwa różne tematy
Jeden jest podpięty do sesji, a drugi nie nawet. Możesz to zobaczyć po ich id w linku
@slann22 możesz nawet podejrzeć listę tematów w kategorii rozgrywka. -
Dziękuję za pomoc!
-
J JhnW rozdzielił ten temat dnia
-
Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?
-
Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?
@Gladin Dodałem słowo kluczowe, pewnie za jakiś czas załapie (o ile się pozycjonujemy pod taką frazą)
-
Podobno, jak ktoś nie ma historii korzystania z forum, to „roll telling forum” też się nie pojawia. Mnie ciężko sprawdzić, bo bym musiał poczyścić komputer.
-
To już są rzeczy po wygrywanie z SEO, zobaczymy co to da. Jeszcze mocniej naszej SEO nie angażowałem, tylko trochę rad. Mam też załączone do nas Google Search Console.
-
Wleciał mniejszy update forum, jakieś drobne poprawki w pluginie (nie wszystko) ale z rzeczy które mogą was interesować, podbiłem i silnik i pluginy inne. Teraz da się edytować ankiety po stworzeniu (a przynajmniej mod może) i da się dodawać ankietę do już istniejącego tematu.
Dodatkowo dodałem plugin reakcji, bawcie się dobrze reagując emoji na swoje posty. -
To ja od razu zgłaszam odnośnie pluginu z emotkami

Jak widać, gdy kilku użytkowników wrzuciło kilka emotek, to nie można wrzucić nowej, innej od już dodanych. W poście pierwszym mam ikonkę do wyboru emotki, w poście niżej mogę kliknąć już tylko te, które ktoś dodał.
-
Tak, plugin ma konfigurowalny limit, w tej chwili jest domyślny. Jeśli będą się pojawiały realne problemy, limit zwiększę, a jeśli dalej to go zniosę, w co bardzo wątpię.
-
Ok, czyli to celowe działanie. Nieco ograniczające, aczkolwiek nic takiego, co by miało stanowić istotny problem.
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się

