Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy użytkowników z obsługą

Rozmowy użytkowników z obsługą

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
59 Posty 10 Uczestników 791 Wyświetlenia 1 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • ZellZ Niedostępny
    ZellZ Niedostępny
    Zell
    Moderator Obsługa
    napisał ostatnio edytowany przez
    #24

    Gdy ktoś gra w jakiejś sesji i nagle odchodzi usuwając konto... To zupełnie inna para kaloszy.

    Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    1
    • KetharianK Ketharian

      To już kwestia odmiennego punktu widzenia pomiędzy nami. Dla Ciebie permanentne usunięcie to żaden big deal, ja widzę to zupełnie inaczej, ale na szczęście każdy z nas może mieć własny osąd i nie musimy się wzajemnie do niego przekonywać.

      WiredW Online
      WiredW Online
      Wired
      napisał ostatnio edytowany przez Wired
      #25

      @Ketharian nie jestem pewien czy w obecnych warunkach prawnych to kwestia jedynie odmiennego patrzenia na kwestię kont-duchów i kasowania konta gdy nie korzysta się z forum. Wiele firm po x latach wysyła do mnie emaile i mówi że moje dane (często to jedynie email i konto którym się logowałem) zostaną usunięte bo nie używam od x lat. Podejrzewam że wynika to z zasad UODO/RODO, które są odpowiedzią na ataki po wyciekach starych danych, o których wspomniałem w poprzednim poście. Nie zdziwię się jak za 5 lat sami będziecie musieli odsiać martwe dusze. Zresztą, lepiej robić coś takiego niż odpowiadać za ewentualne konsekwnecje wycieku danych (zawsze to mniejszy blast radius).

      @Zell napisał w Rozmowy użytkowników z obsługą:

      Gdy ktoś gra w jakiejś sesji i nagle odchodzi usuwając konto... To zupełnie inna para kaloszy.

      True, to inny przypadek niż wspomniany.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • BonifacyB Niedostępny
        BonifacyB Niedostępny
        Bonifacy
        napisał ostatnio edytowany przez
        #26

        Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale dało, by się w kategorii "Nieprzeczytane" usunąć powiadomienia, albo chociaż zrobić, żeby się wyświetlały się tylko wtedy gdy ktoś napisze w twoim topicu, albo obserwowanym. Nie chce żeby pojawiał mi się tam każdy post.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • ZellZ Niedostępny
          ZellZ Niedostępny
          Zell
          Moderator Obsługa
          napisał ostatnio edytowany przez Zell
          #27

          @bonifacy

          image.png

          image.png

          4ac87335-b6bc-4f13-b94a-f6a3b9d49d99-image.png

          Wchodzisz w swój profil, ustawienia i tam są opcje do wyboru.

          Jest też tam odpcja ustawienia Obserwowanych kategorii, gdzie wybierasz ich działanie.

          Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • BonifacyB Niedostępny
            BonifacyB Niedostępny
            Bonifacy
            napisał ostatnio edytowany przez
            #28

            Dzieki. Chyba ustawiłem już.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • GladinG Niedostępny
              GladinG Niedostępny
              Gladin
              napisał ostatnio edytowany przez
              #29

              Taki drobiazg: aby dało się przejść do profilu użytkownika z poziomu panelu sesji (kliknąć na [użytkownik] jako [postać]).
              Jeżeli jest to mały drobiazg do zrobienia, to prosiłbym o zmianę. W przeciwnym razie nie warto nawet zapisywać o zrobienie na potem 🙂


              A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • slann22S Niedostępny
                slann22S Niedostępny
                slann22
                napisał ostatnio edytowany przez
                #30

                No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
                Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

                JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • slann22S slann22

                  No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
                  Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnW
                  Administrator Obsługa Developer
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #31

                  @slann22 a możesz podać linka do posta, do tematu i do sesji?

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • slann22S Niedostępny
                    slann22S Niedostępny
                    slann22
                    napisał ostatnio edytowany przez
                    #32

                    Tu to, co ja widzę.
                    A to po kliknięciu w linka

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • JhnWJ Niedostępny
                      JhnWJ Niedostępny
                      JhnW
                      Administrator Obsługa Developer
                      napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                      #33

                      Bo to są dwa różne tematy 😄 Jeden jest podpięty do sesji, a drugi nie nawet. Możesz to zobaczyć po ich id w linku 😄 @slann22 możesz nawet podejrzeć listę tematów w kategorii rozgrywka.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • slann22S Niedostępny
                        slann22S Niedostępny
                        slann22
                        napisał ostatnio edytowany przez
                        #34

                        Dziękuję za pomoc!

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • JhnWJ JhnW rozdzielił ten temat dnia
                        • GladinG Niedostępny
                          GladinG Niedostępny
                          Gladin
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #35

                          Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?


                          A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                          JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • GladinG Gladin

                            Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?

                            JhnWJ Niedostępny
                            JhnWJ Niedostępny
                            JhnW
                            Administrator Obsługa Developer
                            napisał ostatnio edytowany przez
                            #36

                            @Gladin Dodałem słowo kluczowe, pewnie za jakiś czas załapie (o ile się pozycjonujemy pod taką frazą)

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • WiredW Online
                              WiredW Online
                              Wired
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #37

                              na SEO się nie znam, czy dodanie pod-domeny rpg by mieć rpg.rolltelling.pl przekierowywane na forum.rolltelling.pl by pomogło bardziej niż sama fraza?

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • GladinG Niedostępny
                                GladinG Niedostępny
                                Gladin
                                napisał ostatnio edytowany przez
                                #38

                                Podobno, jak ktoś nie ma historii korzystania z forum, to „roll telling forum” też się nie pojawia. Mnie ciężko sprawdzić, bo bym musiał poczyścić komputer.


                                A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • JhnWJ Niedostępny
                                  JhnWJ Niedostępny
                                  JhnW
                                  Administrator Obsługa Developer
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #39

                                  To już są rzeczy po wygrywanie z SEO, zobaczymy co to da. Jeszcze mocniej naszej SEO nie angażowałem, tylko trochę rad. Mam też załączone do nas Google Search Console.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • JhnWJ Niedostępny
                                    JhnWJ Niedostępny
                                    JhnW
                                    Administrator Obsługa Developer
                                    napisał ostatnio edytowany przez
                                    #40

                                    Wleciał mniejszy update forum, jakieś drobne poprawki w pluginie (nie wszystko) ale z rzeczy które mogą was interesować, podbiłem i silnik i pluginy inne. Teraz da się edytować ankiety po stworzeniu (a przynajmniej mod może) i da się dodawać ankietę do już istniejącego tematu.
                                    Dodatkowo dodałem plugin reakcji, bawcie się dobrze reagując emoji na swoje posty.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    🐱 🤘 👍 👹 😻
                                    1
                                    • GladinG Niedostępny
                                      GladinG Niedostępny
                                      Gladin
                                      napisał ostatnio edytowany przez
                                      #41

                                      To ja od razu zgłaszam odnośnie pluginu z emotkami

                                      27886079-78c2-4ae4-8077-60ef11de9e7b-image.jpeg

                                      Jak widać, gdy kilku użytkowników wrzuciło kilka emotek, to nie można wrzucić nowej, innej od już dodanych. W poście pierwszym mam ikonkę do wyboru emotki, w poście niżej mogę kliknąć już tylko te, które ktoś dodał.


                                      A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      0
                                      • JhnWJ Niedostępny
                                        JhnWJ Niedostępny
                                        JhnW
                                        Administrator Obsługa Developer
                                        napisał ostatnio edytowany przez
                                        #42

                                        Tak, plugin ma konfigurowalny limit, w tej chwili jest domyślny. Jeśli będą się pojawiały realne problemy, limit zwiększę, a jeśli dalej to go zniosę, w co bardzo wątpię.

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        😳
                                        0
                                        • GladinG Niedostępny
                                          GladinG Niedostępny
                                          Gladin
                                          napisał ostatnio edytowany przez
                                          #43

                                          Ok, czyli to celowe działanie. Nieco ograniczające, aczkolwiek nic takiego, co by miało stanowić istotny problem.


                                          A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa