21 Dni
-
Cześć, witam, dzieki
czy cos trzeba o swojej postaci streszczać, pisać?Akurat ja juz poza kompem to nie wrzucę obrazka :c
-
Cześć, witam, dzieki
czy cos trzeba o swojej postaci streszczać, pisać?Akurat ja juz poza kompem to nie wrzucę obrazka :c
@Nami spokojnie, mamy czas.
https://discord.gg/z8PAz9x7
Tu macie link do discorda sesji. Zaraz zrobię temat żebyście mogli się zaprezentować.
-
Dzień dobry wszystkim graczom i naszemu MG

-
Dziś po pracy dołączę do discorda. I cześć wszystkim

-
Hej, witam wszystkich

-
Wgl jest prośba od administracji, by nie wrzucać obrazków na serwer forum, tylko linkować zewnętrznie. Spowodowana jest tym, że póki co forum nowe i ma mało miejsca, obrazki jak wiadomo zapychają forum. Mamy w planach oczywiście opłacić większą ilość miejsca, tak że HO HO na bogato, ale to jeszcze nie jest wdrożone
Ale będzie. Można poczytać tematy o forum, tam jest sporo napisane jak się komuś chce!Też dla nowych osób, może wam się przyda taka instrukcja obsługi od Zell tutorial jak edytować posty . Swoją drogą informacje o obrazkach też tam są

-
Nie będzie mnie w weekend (+poniedziałek), ale będę mogła z komórki cośtam odpisywać na discordzie raczej.
-
Ej, to nie jest dziwne, ze to korpo i nie ma tam zmywarki?:p
-
Cięcia były
-
byłem internistą na Saszerów.
O NIE, NIE, NIE, NIE!
Jak ja nienawidzę, jak ktoś przekręca moją ulicę
SZAserów, od SZASERA! Aaa! ~ XD
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się