Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje future
  3. Komentarze
  4. [komty] Syreni Śpiew Neonów
Syreni Śpiew Neonów
KetharianK
Ketharian jako
Soulkiller
Mistrz Gry
JohnyTRSJ
JohnyTRS jako
Hartley „Mack” Mackinaw
GladinG
Gladin jako
HiFi
GreKG
GreK jako
Raze „Switch” More
WilczyW
Wilczy jako
Houston „Dingo” Dawn
MarrrtM
Marrrt jako
Shawn „Frog” Camara
NanatarN
Nanatar jako
Artemida „Brazil” Torquemada

[komty] Syreni Śpiew Neonów

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
cyberpunk2077
367 Posty 7 Uczestników 4.1k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • KetharianK Online
    KetharianK Online
    Ketharian jako Soulkiller
    Obsługa Moderator
    napisał(a) ostatnio edytowany przez
    #337

    Marrrt wrzucił przed chwilą swoją fabularną rekomendację i chciałbym wiedzieć, czy zamierzacie się do jego całkiem rozsądnej propozycji zastosować. Jak już wspomniałem wcześniej, powinniście sobie jakoś poradzić z ucieczką na niedaleki bulwar, aby stamtąd przemieścić się dalej w bezpieczne obszary.

    Ewentualną opłatę za porzucenie Aigo oraz koszt przewiezienia Switcha do Little China obniżę do równowartości reszty gotówki, którą wciąż macie na założonym notabene przez fiksera wspólnym koncie, zostanie ono w ten sposób wyzerowane.

    Oczywiście zawsze możecie wrócić do Vista del Rey przed 6:00 w niedzielę, żeby odebrać autko przed upływem terminu zwrotu - ale to oczywiście tylko w przypadku, jeśli pójdziecie za głosem Shawna.

    Czekam niecierpliwie na Wasze posty.

    I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Za każdym razem obiecuję to sobie napisać i ciągle zapominam, za co mi wstyd - @grek , te wstawki w pierwszej części naszego wspólnego posta, gdzie Greg doświadcza wspomnień z San Francisco wyszły naprawdę świetnie, gratki!

    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    1
    • JohnyTRSJ Niedostępny
      JohnyTRSJ Niedostępny
      JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
      napisał(a) ostatnio edytowany przez
      #338

      Obecnie sytuacja wygląda tak: Leif z Mackiem i Switchem próbują ewakuować tego ostatniego miejskim piździkiem. Reszta zwiewa na własnych nogach.

      Jeżeli będą wymagane rzuty, to będę dostępny dopiero w poniedziałek (niedzielny wieczór też jest możliwy).

      Jeżeli ucieczka się nie uda, to Leifa i Macka nawet nie da się sprzedać na organy, będzie z nich mięso mielone faszerowane ołowiem.

      178.255.46.143
      Pan Psuj
      Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • MarrrtM Online
        MarrrtM Online
        Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
        napisał(a) ostatnio edytowany przez
        #339

        Bynajmniej nie zamierzam forsować na siłę ucieczki z buta, ale takie dictum musimy rozegrać:)

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • GladinG Niedostępny
          GladinG Niedostępny
          Gladin jako HiFi
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #340

          Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...


          A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

          GreKG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • GladinG Gladin

            Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...

            GreKG Online
            GreKG Online
            GreK jako Raze „Switch” More
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #341

            @Gladin i gdzie jest Switch?
            🤪

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • MarrrtM Online
              MarrrtM Online
              Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #342

              Ja to widzę:
              Żaba, Brazil i Dingo obok auta.
              Leif za kierownicą.
              Mac układa Switcha bredzącego coś w śmiechu, na tylnej kanapie.
              HiFi romansuje na chacie z besztim;]

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              2
              • GladinG Niedostępny
                GladinG Niedostępny
                Gladin jako HiFi
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #343

                @JohnyTRS napisał:

                Sam skulony na tylnym siedzeniu oglądał Switcha.

                @JohnyTRS napisał:

                W szarpiącym wozie (to plastikowe gówno nie zatrzyma nawet komara! Jedna seria i po nich!) Obejrzał głowę Switcha.

                Mack to już chyba nawet odjechał tym Aigo...
                A Dingo podchodził do drzwi kierowcy więc sądziłem, że ma zamiar prowadzić. Leif to nie wiem gdzie.


                A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • KetharianK Online
                  KetharianK Online
                  Ketharian jako Soulkiller
                  Obsługa Moderator
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #344

                  Kusi mnie, żeby zasiać jeszcze większy zamęt i uświadomić Wam, że Leif zdążył w międzyczasie odjechać Aigo w siną dal!

                  Na serio, Gundarsson wyskoczył z autka w tej samej chwili, co Mack, pomagał wyciągnąć Switcha z kontenera - więc niekoniecznie musi wrócić z powrotem za kierownicę, to już zależy od Waszych decyzji.

                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • NanatarN Niedostępny
                    NanatarN Niedostępny
                    Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #345

                    Tkwię w przekonaniu, że się orientuję. Do soboty się odniosę. Chyba, że ktoś pchnie wcześniej. Rozumiem rozsądny odwrót zaułkami, jak i potrzebę zabrania balastu, którego jestem winna. Naszego autka.
                    Chętnie wezmę udział w czynny udział w akcji, ale jak byłaby wola by pchnąć w przód, to się mogę zatroskać nad Swichem, który wylądował miękko na tylnym siedzeniu.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    1
                    • KetharianK Online
                      KetharianK Online
                      Ketharian jako Soulkiller
                      Obsługa Moderator
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #346

                      Zalogowałem się przed chwilą do sekretnego pliku gry i odkryłem, że trójka Streetsów, którzy weszli do budynku są już na drugim piętrze! Z wielką ekscytacją wypatruję posta Nanatara i zaczekam na niego i dzień ekstra, ale chciałbym jednocześnie przestrzec, że istnieje ryzyko, że w poniedziałek ci Streetsi będą już na najwyższym poziomie schodów przeciwpożarowych ponad Wami, tak więc presja czasu wciąż pozostaje w mocy!

                      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      1
                      • NanatarN Niedostępny
                        NanatarN Niedostępny
                        Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #347

                        Panie Mistrzu, koledzy, poszło, a temu nie od razu bom urobion. Następny odpis raczej najszybciej w czwartek.

                        Teraz taka sprawa techniczna: Kusi mnie żeby zrobić test Umiejętności Przywódczych. Chciałbym tylko, żeby nie zostało to niewłaściwie odebrane. W sumie taki test powinno się głównie robić na sojusznikach. No ale nie chciałbym, żeby ktoś się poczuł zobligowany do gry zgodnego z testem. Że kogoś do czegoś przymuszam. Lubię przymuszać, ale nie w grach towarzyskich.
                        Druga sprawa to satelita okolicy? jak to wygląda MG? W sumie można to nagrać i puścić news.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • WilczyW Niedostępny
                          WilczyW Niedostępny
                          Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #348

                          Jak dla mnie propozycja nawet pasuje w postaciach - zarówno do Brazil, jak i do Dingo. Nie wiem jak pozostali.

                          Myślę, że jeszcze dziś wrzucę jeszcze krótkiego posta, w którym Dingo się ustosunkuje do propozycji 🙂

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • MarrrtM Online
                            MarrrtM Online
                            Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #349

                            Dingo z Shawnem myślę, że rzucą sobie porozumiewawcze spojrzenie, kto osłania Brazil i czeka aż netrunnerka wykończy wykończy Aigo. Proponuje parzyste - Shawn czeka, nieparzyste Dingo czeka. Reszta, jeśli Mack nie zaświruje jarząbka, zgodnie z planem hakerki:)

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            1
                            • JohnyTRSJ Niedostępny
                              JohnyTRSJ Niedostępny
                              JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #350

                              To jest jeszcze Aigo Schrödingera: dopóki MG nie sprecyzuje, to wszystko jest jeszcze możliwe.

                              178.255.46.143
                              Pan Psuj
                              Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • KetharianK Online
                                KetharianK Online
                                Ketharian jako Soulkiller
                                Obsługa Moderator
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #351

                                Ja jestem gotowy do rozpisania i rozliczenia Waszej ucieczki na południe dzielnicy na piechotę, po uprzednim skrashowaniu Aigo. Wydaje mi się, że mam już wszystkie niezbędne deklaracje - mam jeszcze na coś czekać?

                                Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • JohnyTRSJ Niedostępny
                                  JohnyTRSJ Niedostępny
                                  JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #352

                                  @ketharian
                                  Potrzebujesz jakieś rzuty?

                                  178.255.46.143
                                  Pan Psuj
                                  Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • KetharianK Online
                                    KetharianK Online
                                    Ketharian jako Soulkiller
                                    Obsługa Moderator
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #353

                                    Nie, mam już wszystko, czego mi potrzeba, w razie potrzeby rzucę coś ze swojej strony na własne potrzeby, aczkolwiek raczej nie będzie to potrzebne.

                                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    1
                                    • WilczyW Niedostępny
                                      WilczyW Niedostępny
                                      Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                      #354

                                      Ok, to jak wszystko wiadomo, to ja też nie będę wstrzymywać kolejki - podoba mi się pomysł @marrrt 🙂

                                      @ketharian jeśli o mnie chodzi, to możesz jechać z koksem 🙂

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      1
                                      • KetharianK Online
                                        KetharianK Online
                                        Ketharian jako Soulkiller
                                        Obsługa Moderator
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #355

                                        Moje gratulacje, panie i panowie! Udało Wam się uciec poprzez betonowy labirynt zaułków na położoną dalej ulicę, którą jest Skyline East położone nad kolejnym kanałem, tym razem stanowiącym granicę pomiędzy Vista del Rey i Arroyo. Wszędzie normalny ruch, ludzie spacerują, bo to trochę bezpieczniejsza część dzielnicy. Wzdłuż ulicy zaparkowane samochody, w lokalach gastronomicznych tłok, ktoś tańczy latynoskie rytmy na poręczy kanału.

                                        Jest 23:40, plus minus. Co robicie? Jako MG przyjmuję, że potraktowany dopalaczami Macka Switch odzyskał trzeźwość umysłu i może w miarę składnie się komunikować (chociaż jest otępiały po silnej dawce ketaminy). Czekam niecierpliwie na Wasze odpisy i nie wahajcie się pisać, jeśli macie jakieś pytania odnośnie drogi ucieczki, Waszej lokalizacji czy innych kwestii.

                                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        1
                                        • KetharianK Online
                                          KetharianK Online
                                          Ketharian jako Soulkiller
                                          Obsługa Moderator
                                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                          #356

                                          text alternatywny

                                          Pozwoliłem sobie wrzucić do fabuły dodatkowy post dla HiFi, bo Leif postanowił Was wyręczyć i zapoznać młodego z szerszym obrazem sytuacji. Gundarsson przyjął, że zabieracie Switcha do H10 i od razu zasugerował wjazd do środka jednym z licznych bocznych wejść (bo bryła megabloku nakłada się na kilka ulic. Jeśli zmienicie plany i postanowicie wieźć Switcha gdzieś indziej (na przykład do garażu Shivy), możecie to zrobić w każdej chwili, wystarczy jedna deklaracja. Oględziny fiksera potwierdzą, że choć wygląda strasznie, jego stan nie jest aż tak tragiczny jak by się mogło wydawać (chociaż nadal jest poważny). Jest w stanie chodzić ze wsparciem, ale dystansu z Vista del Rey do H10 na piechotę nie pokona. Macie teraz kilka opcji, możecie na przykład zamówić przewóz (opłacając go z wspólnego konta, zanim wyczyści je wypożyczalnia samochodów), możecie spróbować ukraść jedne ż zaparkowanych na ulicy aut, możecie nawet kogoś sterroryzować i zmusić do jazdy,

                                          Dajcie znać, co i jak, żeby nie było, że nic nie postanowiliście przez cały tydzień i zaraz z zaułka wjedzie Wam w tyłki pościg Streetsów!

                                          Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa