Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje future
  3. Komentarze
  4. [komty] Syreni Śpiew Neonów
Syreni Śpiew Neonów
KetharianK
Ketharian jako
Soulkiller
Mistrz Gry
JohnyTRSJ
JohnyTRS jako
Hartley „Mack” Mackinaw
GladinG
Gladin jako
HiFi
GreKG
GreK jako
Raze „Switch” More
WilczyW
Wilczy jako
Houston „Dingo” Dawn
MarrrtM
Marrrt jako
Shawn „Frog” Camara
NanatarN
Nanatar jako
Artemida „Brazil” Torquemada

[komty] Syreni Śpiew Neonów

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
cyberpunk2077
367 Posty 7 Uczestników 4.1k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • JohnyTRSJ Niedostępny
    JohnyTRSJ Niedostępny
    JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
    napisał(a) ostatnio edytowany przez
    #338

    Obecnie sytuacja wygląda tak: Leif z Mackiem i Switchem próbują ewakuować tego ostatniego miejskim piździkiem. Reszta zwiewa na własnych nogach.

    Jeżeli będą wymagane rzuty, to będę dostępny dopiero w poniedziałek (niedzielny wieczór też jest możliwy).

    Jeżeli ucieczka się nie uda, to Leifa i Macka nawet nie da się sprzedać na organy, będzie z nich mięso mielone faszerowane ołowiem.

    178.255.46.143
    Pan Psuj
    Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • MarrrtM Online
      MarrrtM Online
      Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
      napisał(a) ostatnio edytowany przez
      #339

      Bynajmniej nie zamierzam forsować na siłę ucieczki z buta, ale takie dictum musimy rozegrać:)

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • GladinG Online
        GladinG Online
        Gladin jako HiFi
        napisał(a) ostatnio edytowany przez
        #340

        Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...


        A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

        GreKG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • GladinG Gladin

          Ja mam nadzieję, że wy się tam orientujecie kto co i gdzie. Bo ja się pogubiłem kto jest już w Aigo i na którym miejscu, a kto poza Aigo i właściwie gdzie poza Aigo...

          GreKG Niedostępny
          GreKG Niedostępny
          GreK jako Raze „Switch” More
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #341

          @Gladin i gdzie jest Switch?
          🤪

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • MarrrtM Online
            MarrrtM Online
            Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #342

            Ja to widzę:
            Żaba, Brazil i Dingo obok auta.
            Leif za kierownicą.
            Mac układa Switcha bredzącego coś w śmiechu, na tylnej kanapie.
            HiFi romansuje na chacie z besztim;]

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            2
            • GladinG Online
              GladinG Online
              Gladin jako HiFi
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #343

              @JohnyTRS napisał:

              Sam skulony na tylnym siedzeniu oglądał Switcha.

              @JohnyTRS napisał:

              W szarpiącym wozie (to plastikowe gówno nie zatrzyma nawet komara! Jedna seria i po nich!) Obejrzał głowę Switcha.

              Mack to już chyba nawet odjechał tym Aigo...
              A Dingo podchodził do drzwi kierowcy więc sądziłem, że ma zamiar prowadzić. Leif to nie wiem gdzie.


              A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • KetharianK Niedostępny
                KetharianK Niedostępny
                Ketharian jako Soulkiller
                Obsługa Moderator
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #344

                Kusi mnie, żeby zasiać jeszcze większy zamęt i uświadomić Wam, że Leif zdążył w międzyczasie odjechać Aigo w siną dal!

                Na serio, Gundarsson wyskoczył z autka w tej samej chwili, co Mack, pomagał wyciągnąć Switcha z kontenera - więc niekoniecznie musi wrócić z powrotem za kierownicę, to już zależy od Waszych decyzji.

                Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • NanatarN Niedostępny
                  NanatarN Niedostępny
                  Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #345

                  Tkwię w przekonaniu, że się orientuję. Do soboty się odniosę. Chyba, że ktoś pchnie wcześniej. Rozumiem rozsądny odwrót zaułkami, jak i potrzebę zabrania balastu, którego jestem winna. Naszego autka.
                  Chętnie wezmę udział w czynny udział w akcji, ale jak byłaby wola by pchnąć w przód, to się mogę zatroskać nad Swichem, który wylądował miękko na tylnym siedzeniu.

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  1
                  • KetharianK Niedostępny
                    KetharianK Niedostępny
                    Ketharian jako Soulkiller
                    Obsługa Moderator
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #346

                    Zalogowałem się przed chwilą do sekretnego pliku gry i odkryłem, że trójka Streetsów, którzy weszli do budynku są już na drugim piętrze! Z wielką ekscytacją wypatruję posta Nanatara i zaczekam na niego i dzień ekstra, ale chciałbym jednocześnie przestrzec, że istnieje ryzyko, że w poniedziałek ci Streetsi będą już na najwyższym poziomie schodów przeciwpożarowych ponad Wami, tak więc presja czasu wciąż pozostaje w mocy!

                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    1
                    • NanatarN Niedostępny
                      NanatarN Niedostępny
                      Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #347

                      Panie Mistrzu, koledzy, poszło, a temu nie od razu bom urobion. Następny odpis raczej najszybciej w czwartek.

                      Teraz taka sprawa techniczna: Kusi mnie żeby zrobić test Umiejętności Przywódczych. Chciałbym tylko, żeby nie zostało to niewłaściwie odebrane. W sumie taki test powinno się głównie robić na sojusznikach. No ale nie chciałbym, żeby ktoś się poczuł zobligowany do gry zgodnego z testem. Że kogoś do czegoś przymuszam. Lubię przymuszać, ale nie w grach towarzyskich.
                      Druga sprawa to satelita okolicy? jak to wygląda MG? W sumie można to nagrać i puścić news.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • WilczyW Niedostępny
                        WilczyW Niedostępny
                        Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #348

                        Jak dla mnie propozycja nawet pasuje w postaciach - zarówno do Brazil, jak i do Dingo. Nie wiem jak pozostali.

                        Myślę, że jeszcze dziś wrzucę jeszcze krótkiego posta, w którym Dingo się ustosunkuje do propozycji 🙂

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • MarrrtM Online
                          MarrrtM Online
                          Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #349

                          Dingo z Shawnem myślę, że rzucą sobie porozumiewawcze spojrzenie, kto osłania Brazil i czeka aż netrunnerka wykończy wykończy Aigo. Proponuje parzyste - Shawn czeka, nieparzyste Dingo czeka. Reszta, jeśli Mack nie zaświruje jarząbka, zgodnie z planem hakerki:)

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          1
                          • JohnyTRSJ Niedostępny
                            JohnyTRSJ Niedostępny
                            JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #350

                            To jest jeszcze Aigo Schrödingera: dopóki MG nie sprecyzuje, to wszystko jest jeszcze możliwe.

                            178.255.46.143
                            Pan Psuj
                            Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • KetharianK Niedostępny
                              KetharianK Niedostępny
                              Ketharian jako Soulkiller
                              Obsługa Moderator
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #351

                              Ja jestem gotowy do rozpisania i rozliczenia Waszej ucieczki na południe dzielnicy na piechotę, po uprzednim skrashowaniu Aigo. Wydaje mi się, że mam już wszystkie niezbędne deklaracje - mam jeszcze na coś czekać?

                              Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #352

                                @ketharian
                                Potrzebujesz jakieś rzuty?

                                178.255.46.143
                                Pan Psuj
                                Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • KetharianK Niedostępny
                                  KetharianK Niedostępny
                                  Ketharian jako Soulkiller
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #353

                                  Nie, mam już wszystko, czego mi potrzeba, w razie potrzeby rzucę coś ze swojej strony na własne potrzeby, aczkolwiek raczej nie będzie to potrzebne.

                                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  1
                                  • WilczyW Niedostępny
                                    WilczyW Niedostępny
                                    Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #354

                                    Ok, to jak wszystko wiadomo, to ja też nie będę wstrzymywać kolejki - podoba mi się pomysł @marrrt 🙂

                                    @ketharian jeśli o mnie chodzi, to możesz jechać z koksem 🙂

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    1
                                    • KetharianK Niedostępny
                                      KetharianK Niedostępny
                                      Ketharian jako Soulkiller
                                      Obsługa Moderator
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                      #355

                                      Moje gratulacje, panie i panowie! Udało Wam się uciec poprzez betonowy labirynt zaułków na położoną dalej ulicę, którą jest Skyline East położone nad kolejnym kanałem, tym razem stanowiącym granicę pomiędzy Vista del Rey i Arroyo. Wszędzie normalny ruch, ludzie spacerują, bo to trochę bezpieczniejsza część dzielnicy. Wzdłuż ulicy zaparkowane samochody, w lokalach gastronomicznych tłok, ktoś tańczy latynoskie rytmy na poręczy kanału.

                                      Jest 23:40, plus minus. Co robicie? Jako MG przyjmuję, że potraktowany dopalaczami Macka Switch odzyskał trzeźwość umysłu i może w miarę składnie się komunikować (chociaż jest otępiały po silnej dawce ketaminy). Czekam niecierpliwie na Wasze odpisy i nie wahajcie się pisać, jeśli macie jakieś pytania odnośnie drogi ucieczki, Waszej lokalizacji czy innych kwestii.

                                      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      1
                                      • KetharianK Niedostępny
                                        KetharianK Niedostępny
                                        Ketharian jako Soulkiller
                                        Obsługa Moderator
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #356

                                        text alternatywny

                                        Pozwoliłem sobie wrzucić do fabuły dodatkowy post dla HiFi, bo Leif postanowił Was wyręczyć i zapoznać młodego z szerszym obrazem sytuacji. Gundarsson przyjął, że zabieracie Switcha do H10 i od razu zasugerował wjazd do środka jednym z licznych bocznych wejść (bo bryła megabloku nakłada się na kilka ulic. Jeśli zmienicie plany i postanowicie wieźć Switcha gdzieś indziej (na przykład do garażu Shivy), możecie to zrobić w każdej chwili, wystarczy jedna deklaracja. Oględziny fiksera potwierdzą, że choć wygląda strasznie, jego stan nie jest aż tak tragiczny jak by się mogło wydawać (chociaż nadal jest poważny). Jest w stanie chodzić ze wsparciem, ale dystansu z Vista del Rey do H10 na piechotę nie pokona. Macie teraz kilka opcji, możecie na przykład zamówić przewóz (opłacając go z wspólnego konta, zanim wyczyści je wypożyczalnia samochodów), możecie spróbować ukraść jedne ż zaparkowanych na ulicy aut, możecie nawet kogoś sterroryzować i zmusić do jazdy,

                                        Dajcie znać, co i jak, żeby nie było, że nic nie postanowiliście przez cały tydzień i zaraz z zaułka wjedzie Wam w tyłki pościg Streetsów!

                                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0
                                        • JohnyTRSJ Niedostępny
                                          JohnyTRSJ Niedostępny
                                          JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                          #357

                                          Pytanie: czym wjedziemy? Wynajmujemy kolejny wózek?

                                          178.255.46.143
                                          Pan Psuj
                                          Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa