Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje future
  3. Komentarze
  4. [komty] Syreni Śpiew Neonów
Syreni Śpiew Neonów
KetharianK
Ketharian jako
Soulkiller
Mistrz Gry
JohnyTRSJ
JohnyTRS jako
Hartley „Mack” Mackinaw
GladinG
Gladin jako
HiFi
GreKG
GreK jako
Raze „Switch” More
WilczyW
Wilczy jako
Houston „Dingo” Dawn
MarrrtM
Marrrt jako
Shawn „Frog” Camara
NanatarN
Nanatar jako
Artemida „Brazil” Torquemada

[komty] Syreni Śpiew Neonów

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
cyberpunk2077
367 Posty 7 Uczestników 4.1k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • GladinG Niedostępny
    GladinG Niedostępny
    Gladin jako HiFi
    napisał(a) ostatnio edytowany przez
    #343

    @JohnyTRS napisał:

    Sam skulony na tylnym siedzeniu oglądał Switcha.

    @JohnyTRS napisał:

    W szarpiącym wozie (to plastikowe gówno nie zatrzyma nawet komara! Jedna seria i po nich!) Obejrzał głowę Switcha.

    Mack to już chyba nawet odjechał tym Aigo...
    A Dingo podchodził do drzwi kierowcy więc sądziłem, że ma zamiar prowadzić. Leif to nie wiem gdzie.


    A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • KetharianK Online
      KetharianK Online
      Ketharian jako Soulkiller
      Obsługa Moderator
      napisał(a) ostatnio edytowany przez
      #344

      Kusi mnie, żeby zasiać jeszcze większy zamęt i uświadomić Wam, że Leif zdążył w międzyczasie odjechać Aigo w siną dal!

      Na serio, Gundarsson wyskoczył z autka w tej samej chwili, co Mack, pomagał wyciągnąć Switcha z kontenera - więc niekoniecznie musi wrócić z powrotem za kierownicę, to już zależy od Waszych decyzji.

      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • NanatarN Niedostępny
        NanatarN Niedostępny
        Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
        napisał(a) ostatnio edytowany przez
        #345

        Tkwię w przekonaniu, że się orientuję. Do soboty się odniosę. Chyba, że ktoś pchnie wcześniej. Rozumiem rozsądny odwrót zaułkami, jak i potrzebę zabrania balastu, którego jestem winna. Naszego autka.
        Chętnie wezmę udział w czynny udział w akcji, ale jak byłaby wola by pchnąć w przód, to się mogę zatroskać nad Swichem, który wylądował miękko na tylnym siedzeniu.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        1
        • KetharianK Online
          KetharianK Online
          Ketharian jako Soulkiller
          Obsługa Moderator
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #346

          Zalogowałem się przed chwilą do sekretnego pliku gry i odkryłem, że trójka Streetsów, którzy weszli do budynku są już na drugim piętrze! Z wielką ekscytacją wypatruję posta Nanatara i zaczekam na niego i dzień ekstra, ale chciałbym jednocześnie przestrzec, że istnieje ryzyko, że w poniedziałek ci Streetsi będą już na najwyższym poziomie schodów przeciwpożarowych ponad Wami, tak więc presja czasu wciąż pozostaje w mocy!

          Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          1
          • NanatarN Niedostępny
            NanatarN Niedostępny
            Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #347

            Panie Mistrzu, koledzy, poszło, a temu nie od razu bom urobion. Następny odpis raczej najszybciej w czwartek.

            Teraz taka sprawa techniczna: Kusi mnie żeby zrobić test Umiejętności Przywódczych. Chciałbym tylko, żeby nie zostało to niewłaściwie odebrane. W sumie taki test powinno się głównie robić na sojusznikach. No ale nie chciałbym, żeby ktoś się poczuł zobligowany do gry zgodnego z testem. Że kogoś do czegoś przymuszam. Lubię przymuszać, ale nie w grach towarzyskich.
            Druga sprawa to satelita okolicy? jak to wygląda MG? W sumie można to nagrać i puścić news.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • WilczyW Niedostępny
              WilczyW Niedostępny
              Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #348

              Jak dla mnie propozycja nawet pasuje w postaciach - zarówno do Brazil, jak i do Dingo. Nie wiem jak pozostali.

              Myślę, że jeszcze dziś wrzucę jeszcze krótkiego posta, w którym Dingo się ustosunkuje do propozycji 🙂

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • MarrrtM Online
                MarrrtM Online
                Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #349

                Dingo z Shawnem myślę, że rzucą sobie porozumiewawcze spojrzenie, kto osłania Brazil i czeka aż netrunnerka wykończy wykończy Aigo. Proponuje parzyste - Shawn czeka, nieparzyste Dingo czeka. Reszta, jeśli Mack nie zaświruje jarząbka, zgodnie z planem hakerki:)

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                1
                • JohnyTRSJ Niedostępny
                  JohnyTRSJ Niedostępny
                  JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #350

                  To jest jeszcze Aigo Schrödingera: dopóki MG nie sprecyzuje, to wszystko jest jeszcze możliwe.

                  178.255.46.143
                  Pan Psuj
                  Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • KetharianK Online
                    KetharianK Online
                    Ketharian jako Soulkiller
                    Obsługa Moderator
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #351

                    Ja jestem gotowy do rozpisania i rozliczenia Waszej ucieczki na południe dzielnicy na piechotę, po uprzednim skrashowaniu Aigo. Wydaje mi się, że mam już wszystkie niezbędne deklaracje - mam jeszcze na coś czekać?

                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • JohnyTRSJ Niedostępny
                      JohnyTRSJ Niedostępny
                      JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #352

                      @ketharian
                      Potrzebujesz jakieś rzuty?

                      178.255.46.143
                      Pan Psuj
                      Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • KetharianK Online
                        KetharianK Online
                        Ketharian jako Soulkiller
                        Obsługa Moderator
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #353

                        Nie, mam już wszystko, czego mi potrzeba, w razie potrzeby rzucę coś ze swojej strony na własne potrzeby, aczkolwiek raczej nie będzie to potrzebne.

                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        1
                        • WilczyW Niedostępny
                          WilczyW Niedostępny
                          Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #354

                          Ok, to jak wszystko wiadomo, to ja też nie będę wstrzymywać kolejki - podoba mi się pomysł @marrrt 🙂

                          @ketharian jeśli o mnie chodzi, to możesz jechać z koksem 🙂

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          1
                          • KetharianK Online
                            KetharianK Online
                            Ketharian jako Soulkiller
                            Obsługa Moderator
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #355

                            Moje gratulacje, panie i panowie! Udało Wam się uciec poprzez betonowy labirynt zaułków na położoną dalej ulicę, którą jest Skyline East położone nad kolejnym kanałem, tym razem stanowiącym granicę pomiędzy Vista del Rey i Arroyo. Wszędzie normalny ruch, ludzie spacerują, bo to trochę bezpieczniejsza część dzielnicy. Wzdłuż ulicy zaparkowane samochody, w lokalach gastronomicznych tłok, ktoś tańczy latynoskie rytmy na poręczy kanału.

                            Jest 23:40, plus minus. Co robicie? Jako MG przyjmuję, że potraktowany dopalaczami Macka Switch odzyskał trzeźwość umysłu i może w miarę składnie się komunikować (chociaż jest otępiały po silnej dawce ketaminy). Czekam niecierpliwie na Wasze odpisy i nie wahajcie się pisać, jeśli macie jakieś pytania odnośnie drogi ucieczki, Waszej lokalizacji czy innych kwestii.

                            Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            1
                            • KetharianK Online
                              KetharianK Online
                              Ketharian jako Soulkiller
                              Obsługa Moderator
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #356

                              text alternatywny

                              Pozwoliłem sobie wrzucić do fabuły dodatkowy post dla HiFi, bo Leif postanowił Was wyręczyć i zapoznać młodego z szerszym obrazem sytuacji. Gundarsson przyjął, że zabieracie Switcha do H10 i od razu zasugerował wjazd do środka jednym z licznych bocznych wejść (bo bryła megabloku nakłada się na kilka ulic. Jeśli zmienicie plany i postanowicie wieźć Switcha gdzieś indziej (na przykład do garażu Shivy), możecie to zrobić w każdej chwili, wystarczy jedna deklaracja. Oględziny fiksera potwierdzą, że choć wygląda strasznie, jego stan nie jest aż tak tragiczny jak by się mogło wydawać (chociaż nadal jest poważny). Jest w stanie chodzić ze wsparciem, ale dystansu z Vista del Rey do H10 na piechotę nie pokona. Macie teraz kilka opcji, możecie na przykład zamówić przewóz (opłacając go z wspólnego konta, zanim wyczyści je wypożyczalnia samochodów), możecie spróbować ukraść jedne ż zaparkowanych na ulicy aut, możecie nawet kogoś sterroryzować i zmusić do jazdy,

                              Dajcie znać, co i jak, żeby nie było, że nic nie postanowiliście przez cały tydzień i zaraz z zaułka wjedzie Wam w tyłki pościg Streetsów!

                              Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRSJ Niedostępny
                                JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #357

                                Pytanie: czym wjedziemy? Wynajmujemy kolejny wózek?

                                178.255.46.143
                                Pan Psuj
                                Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • KetharianK Online
                                  KetharianK Online
                                  Ketharian jako Soulkiller
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #358

                                  Shawn zamówił taksówkę na własny koszt, już piszę odpowiedniego posta, powinien być do wieczora na forum.

                                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • KetharianK Online
                                    KetharianK Online
                                    Ketharian jako Soulkiller
                                    Obsługa Moderator
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #359

                                    text alternatywny


                                    Moi drodzy, chciałbym Wam pogratulować udanej ekstrakcji Switcha z Vista del Rey. Około 1:00 w nocy taksówka Combat Cab wjedzie do kompleksu garażowego H10, a stamtąd pod czujnym okiem HiFi dostaniecie się jedną z wielu wind do swojego mieszkania, przez nikogo nie niepokojeni. Widok pobitych mieszkańców nikogo w megabloku nie dziwi, tu co rusz ktoś obrywa po mordzie albo od Tygersów albo od sąsiadów, a ludzie wiedzą, że pewnymi sprawami lepiej się nie interesować. Leif szybko się ulotni, ewidentnie zafundowaliście mu za dużo wrażeń.

                                    Shawn zapłaci za taksówkę 150e$ z prywatnego konta, z kasy otrzymanej od pana Gupty.

                                    Teraz najważniejsze pytanie. Gramy już ponad pół roku i chciałbym wiedzieć, czy nie czujecie znudzenia sesją i czy ktoś nie chciałby się z niej wyłączyć z powodu zmęczenia materiału. Ja jestem pełen entuzjazmu i szczerze liczę na to, że zechcecie zostać w grze w komplecie, ale to dobry moment, żeby zadać tak niewdzięczne pytanie. Przed nami nadal ogromny scenariusz z wieloma wątkami pobocznymi, które tak naprawdę urodziły się same z siebie w rezultacie Waszej gry i Waszych decyzji i ogromnie mnie to satysfakcjonuje. Rzadko trafia mi się sesja, w której w równym stopniu gracze triggerują i kreują tak żywy interaktywny świat i jestem tą sesją zachwycony jako MG.

                                    Dobra, dość tego kadzenia. Jeśli zechcecie grać dalej, poproszę teraz o Wasze fabularyzowane podsumowanie tej szalonej nocy (bo nic więcej już się do rana nie wydarzy). Wrzućcie fabularki, a w komentarzach deklaracje, co z grubsza planujecie na niedzielę, bo następna teoretycznie zaplanowana akcja będzie miała miejsce w poniedziałek wieczorem (pacyfikacja Brzytwiarzy).

                                    Czekam na wszelkie pytania, ja sam będę musiał teraz popracować trochę nad podsumowaniem wszystkiego od strony technicznej (pedeki, sprzęt, finanse, rozwój plotów pobocznych).

                                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    ⚡
                                    0
                                    • GreKG Online
                                      GreKG Online
                                      GreK jako Raze „Switch” More
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                      #360

                                      Ostatnio się trochę nudziłem, ale chętnie znowu pogram.

                                      Co do deklaracji... Switch wraca do Slima, żeby mu tą aparaturę odłączyć. Zirytował go wyraźnie...

                                      ...albo jeszcze to przemyślę.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      😱
                                      1
                                      • GladinG Niedostępny
                                        GladinG Niedostępny
                                        Gladin jako HiFi
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #361

                                        W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
                                        Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.

                                        Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                                        Czy chcę grać dalej? 🤔

                                        Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH 😛

                                        Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.


                                        A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                        GreKG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        😱
                                        2
                                        • GladinG Gladin

                                          W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
                                          Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.

                                          Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                                          Czy chcę grać dalej? 🤔

                                          Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH 😛

                                          Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.

                                          GreKG Online
                                          GreKG Online
                                          GreK jako Raze „Switch” More
                                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                          #362

                                          @Gladin napisał:

                                          Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                                          To niegłupie w sumie. Jeden ważny rozdział rzeczywiście zamknęliśmy. Łatwo by było tutaj wytłumaczyć zniknięcie kilku graczy jeśli ktoś by odpadł i pojawienie się nowych, gdyby była dorekrutka.
                                          Ryzykowna rzecz ale...
                                          ...ja w każdym razie na drugą część się piszę.

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          1

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa