Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje future
  3. Komentarze
  4. [komty] Syreni Śpiew Neonów
Syreni Śpiew Neonów
KetharianK
Ketharian jako
Soulkiller
Mistrz Gry
JohnyTRSJ
JohnyTRS jako
Hartley „Mack” Mackinaw
GladinG
Gladin jako
HiFi
GreKG
GreK jako
Raze „Switch” More
WilczyW
Wilczy jako
Houston „Dingo” Dawn
MarrrtM
Marrrt jako
Shawn „Frog” Camara
NanatarN
Nanatar jako
Artemida „Brazil” Torquemada

[komty] Syreni Śpiew Neonów

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
cyberpunk2077
367 Posty 7 Uczestników 4.1k Wyświetlenia 4 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • MarrrtM Online
    MarrrtM Online
    Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
    napisał(a) ostatnio edytowany przez
    #349

    Dingo z Shawnem myślę, że rzucą sobie porozumiewawcze spojrzenie, kto osłania Brazil i czeka aż netrunnerka wykończy wykończy Aigo. Proponuje parzyste - Shawn czeka, nieparzyste Dingo czeka. Reszta, jeśli Mack nie zaświruje jarząbka, zgodnie z planem hakerki:)

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    1
    • JohnyTRSJ Niedostępny
      JohnyTRSJ Niedostępny
      JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
      napisał(a) ostatnio edytowany przez
      #350

      To jest jeszcze Aigo Schrödingera: dopóki MG nie sprecyzuje, to wszystko jest jeszcze możliwe.

      178.255.46.143
      Pan Psuj
      Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • KetharianK Niedostępny
        KetharianK Niedostępny
        Ketharian jako Soulkiller
        Obsługa Moderator
        napisał(a) ostatnio edytowany przez
        #351

        Ja jestem gotowy do rozpisania i rozliczenia Waszej ucieczki na południe dzielnicy na piechotę, po uprzednim skrashowaniu Aigo. Wydaje mi się, że mam już wszystkie niezbędne deklaracje - mam jeszcze na coś czekać?

        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • JohnyTRSJ Niedostępny
          JohnyTRSJ Niedostępny
          JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #352

          @ketharian
          Potrzebujesz jakieś rzuty?

          178.255.46.143
          Pan Psuj
          Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • KetharianK Niedostępny
            KetharianK Niedostępny
            Ketharian jako Soulkiller
            Obsługa Moderator
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #353

            Nie, mam już wszystko, czego mi potrzeba, w razie potrzeby rzucę coś ze swojej strony na własne potrzeby, aczkolwiek raczej nie będzie to potrzebne.

            Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            1
            • WilczyW Niedostępny
              WilczyW Niedostępny
              Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #354

              Ok, to jak wszystko wiadomo, to ja też nie będę wstrzymywać kolejki - podoba mi się pomysł @marrrt 🙂

              @ketharian jeśli o mnie chodzi, to możesz jechać z koksem 🙂

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              1
              • KetharianK Niedostępny
                KetharianK Niedostępny
                Ketharian jako Soulkiller
                Obsługa Moderator
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #355

                Moje gratulacje, panie i panowie! Udało Wam się uciec poprzez betonowy labirynt zaułków na położoną dalej ulicę, którą jest Skyline East położone nad kolejnym kanałem, tym razem stanowiącym granicę pomiędzy Vista del Rey i Arroyo. Wszędzie normalny ruch, ludzie spacerują, bo to trochę bezpieczniejsza część dzielnicy. Wzdłuż ulicy zaparkowane samochody, w lokalach gastronomicznych tłok, ktoś tańczy latynoskie rytmy na poręczy kanału.

                Jest 23:40, plus minus. Co robicie? Jako MG przyjmuję, że potraktowany dopalaczami Macka Switch odzyskał trzeźwość umysłu i może w miarę składnie się komunikować (chociaż jest otępiały po silnej dawce ketaminy). Czekam niecierpliwie na Wasze odpisy i nie wahajcie się pisać, jeśli macie jakieś pytania odnośnie drogi ucieczki, Waszej lokalizacji czy innych kwestii.

                Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                1
                • KetharianK Niedostępny
                  KetharianK Niedostępny
                  Ketharian jako Soulkiller
                  Obsługa Moderator
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                  #356

                  text alternatywny

                  Pozwoliłem sobie wrzucić do fabuły dodatkowy post dla HiFi, bo Leif postanowił Was wyręczyć i zapoznać młodego z szerszym obrazem sytuacji. Gundarsson przyjął, że zabieracie Switcha do H10 i od razu zasugerował wjazd do środka jednym z licznych bocznych wejść (bo bryła megabloku nakłada się na kilka ulic. Jeśli zmienicie plany i postanowicie wieźć Switcha gdzieś indziej (na przykład do garażu Shivy), możecie to zrobić w każdej chwili, wystarczy jedna deklaracja. Oględziny fiksera potwierdzą, że choć wygląda strasznie, jego stan nie jest aż tak tragiczny jak by się mogło wydawać (chociaż nadal jest poważny). Jest w stanie chodzić ze wsparciem, ale dystansu z Vista del Rey do H10 na piechotę nie pokona. Macie teraz kilka opcji, możecie na przykład zamówić przewóz (opłacając go z wspólnego konta, zanim wyczyści je wypożyczalnia samochodów), możecie spróbować ukraść jedne ż zaparkowanych na ulicy aut, możecie nawet kogoś sterroryzować i zmusić do jazdy,

                  Dajcie znać, co i jak, żeby nie było, że nic nie postanowiliście przez cały tydzień i zaraz z zaułka wjedzie Wam w tyłki pościg Streetsów!

                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • JohnyTRSJ Niedostępny
                    JohnyTRSJ Niedostępny
                    JohnyTRS jako Hartley „Mack” Mackinaw
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #357

                    Pytanie: czym wjedziemy? Wynajmujemy kolejny wózek?

                    178.255.46.143
                    Pan Psuj
                    Ciężkie pióro, ograniczona fantazja, blokada twórcza, niemoc tfurcza, masa nierozwiniętych pomysłów. Długie posty praktycznie niemożliwe.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • KetharianK Niedostępny
                      KetharianK Niedostępny
                      Ketharian jako Soulkiller
                      Obsługa Moderator
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #358

                      Shawn zamówił taksówkę na własny koszt, już piszę odpowiedniego posta, powinien być do wieczora na forum.

                      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • KetharianK Niedostępny
                        KetharianK Niedostępny
                        Ketharian jako Soulkiller
                        Obsługa Moderator
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #359

                        text alternatywny


                        Moi drodzy, chciałbym Wam pogratulować udanej ekstrakcji Switcha z Vista del Rey. Około 1:00 w nocy taksówka Combat Cab wjedzie do kompleksu garażowego H10, a stamtąd pod czujnym okiem HiFi dostaniecie się jedną z wielu wind do swojego mieszkania, przez nikogo nie niepokojeni. Widok pobitych mieszkańców nikogo w megabloku nie dziwi, tu co rusz ktoś obrywa po mordzie albo od Tygersów albo od sąsiadów, a ludzie wiedzą, że pewnymi sprawami lepiej się nie interesować. Leif szybko się ulotni, ewidentnie zafundowaliście mu za dużo wrażeń.

                        Shawn zapłaci za taksówkę 150e$ z prywatnego konta, z kasy otrzymanej od pana Gupty.

                        Teraz najważniejsze pytanie. Gramy już ponad pół roku i chciałbym wiedzieć, czy nie czujecie znudzenia sesją i czy ktoś nie chciałby się z niej wyłączyć z powodu zmęczenia materiału. Ja jestem pełen entuzjazmu i szczerze liczę na to, że zechcecie zostać w grze w komplecie, ale to dobry moment, żeby zadać tak niewdzięczne pytanie. Przed nami nadal ogromny scenariusz z wieloma wątkami pobocznymi, które tak naprawdę urodziły się same z siebie w rezultacie Waszej gry i Waszych decyzji i ogromnie mnie to satysfakcjonuje. Rzadko trafia mi się sesja, w której w równym stopniu gracze triggerują i kreują tak żywy interaktywny świat i jestem tą sesją zachwycony jako MG.

                        Dobra, dość tego kadzenia. Jeśli zechcecie grać dalej, poproszę teraz o Wasze fabularyzowane podsumowanie tej szalonej nocy (bo nic więcej już się do rana nie wydarzy). Wrzućcie fabularki, a w komentarzach deklaracje, co z grubsza planujecie na niedzielę, bo następna teoretycznie zaplanowana akcja będzie miała miejsce w poniedziałek wieczorem (pacyfikacja Brzytwiarzy).

                        Czekam na wszelkie pytania, ja sam będę musiał teraz popracować trochę nad podsumowaniem wszystkiego od strony technicznej (pedeki, sprzęt, finanse, rozwój plotów pobocznych).

                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        ⚡
                        0
                        • GreKG Online
                          GreKG Online
                          GreK jako Raze „Switch” More
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #360

                          Ostatnio się trochę nudziłem, ale chętnie znowu pogram.

                          Co do deklaracji... Switch wraca do Slima, żeby mu tą aparaturę odłączyć. Zirytował go wyraźnie...

                          ...albo jeszcze to przemyślę.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          😱
                          1
                          • GladinG Niedostępny
                            GladinG Niedostępny
                            Gladin jako HiFi
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #361

                            W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
                            Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.

                            Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                            Czy chcę grać dalej? 🤔

                            Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH 😛

                            Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.


                            A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                            GreKG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            😱
                            2
                            • GladinG Gladin

                              W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
                              Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.

                              Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                              Czy chcę grać dalej? 🤔

                              Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH 😛

                              Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.

                              GreKG Online
                              GreKG Online
                              GreK jako Raze „Switch” More
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #362

                              @Gladin napisał:

                              Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.

                              To niegłupie w sumie. Jeden ważny rozdział rzeczywiście zamknęliśmy. Łatwo by było tutaj wytłumaczyć zniknięcie kilku graczy jeśli ktoś by odpadł i pojawienie się nowych, gdyby była dorekrutka.
                              Ryzykowna rzecz ale...
                              ...ja w każdym razie na drugą część się piszę.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              1
                              • NanatarN Niedostępny
                                NanatarN Niedostępny
                                Nanatar jako Artemida „Brazil” Torquemada
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #363

                                Na deklaracje fabularne z mojej strony trzeba zaczekać do piątku. Się wpierw zatroszczy, o Raze i facetów. Apteka, izotoniki, żarcie.

                                150$ to zdzierstwo za taksę. Cena citycar 2000$. No ale skoro takie stawki za przewóz i milczenie.

                                PD - chętnie.

                                Oczywiście, że gram dalej, skoro MG nie jest wypalony.
                                Wszystkich zachęcam.
                                Gladin, ukłon za konsekwentną grę mimo nie uczestniczenia w głównym wątku. No i jak sam napisałeś HIFI ma jeszcze tyle do zrobienia. Nie zachowuj się jak autor "Gry o tron".
                                Brazil techniki nie ogarnia. Nie wiem jak Mack.

                                Czas w grze, a w rozgrywce niemożliwie się rozjechał, niemniej tempo mamy dobre. Doba w kilka miesięcy, to nie wiem kiedy mamy się uczyć na strzelnicy. Coś mi się wydaje, że się to tempo utrzymamy. Szybko, cyberpunkowo, na krawędzi.

                                Lejfa na odchodne czule przytuliła, sprawdził się.
                                Można przenieść rozgrywkę dalej. Brazil ma na uwadze równie poważnie trening o 10.00, jak i spotkanie z Czakasami jak Hajfi zaplanuje. Z tyłu głowy zlecenie i w sumie to się jej z nim śpieszy, żeby domknąć.

                                No i będzie jak pisałem, będziemy się mierzyć z terminatorami wyposażeni w noże do PCV. 🇧🇷

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                1
                                • KetharianK Niedostępny
                                  KetharianK Niedostępny
                                  Ketharian jako Soulkiller
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #364

                                  Tak, chociaż tempo pomiędzy grą ekipy ratunkowej oraz dwóch nieszczęśników spoza głównego nurtu bardzo się rozeszło i obaj mieli prawo się nudzić, to jednak generalnie tempo uważam za bardzo sprawne, bo sporo nam się udało rzeczy ogarnąć w świecie gry. A jeśli teraz spotlight przeskoczy na poniedziałkowe spotkanie z Brzytwiarzami to myślę, że HiFi będzie zachwycony tym, że ciężar narracji spadnie prosto na jego barki!

                                  Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • MarrrtM Online
                                    MarrrtM Online
                                    Marrrt jako Shawn „Frog” Camara
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #365

                                    Shawn gra dalej!

                                    Tempo gry było super! Tempo fabuły... przyśpieszyłbym tę odsiecz w kilku momentach.

                                    HiFi... nawet nie próbuj Gladin go wykręcać z ekipy:) Nie póki go Żaba nie zwiąże i nie zamknie na dzień cały;D

                                    Ale nie będzie sam, - będą sobie leżeć razem ze Switchem! Bo Żaba tak samo potraktuje fixera na pierwszą wzmiankę o powrocie do Slima.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    😂
                                    1
                                    • WilczyW Niedostępny
                                      WilczyW Niedostępny
                                      Wilczy jako Houston „Dingo” Dawn
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez Wilczy
                                      #366

                                      Gramy dalej - wierzę, że problemy naszej ekipy dopiero się zaczynają 🙂

                                      Posta postaram się wrzucić do jutra. Co do deklaracji, to jeśli chodzi o zlecenie od innych nomadów, Dingo czeka na informacje (od, nomen omen, Slima, o czym jednak na razie chyba nie wie, jeśli dobrze zrozumiałem 😄 ). Chętnie spędzi czas pomagając w opiece nad Switchem (ale bardziej w stylu "skocz po żarcie", niż "podaj skalpel").

                                      No i jeśli HiFi serio będzie chciał załatwić Brzytwiarzy przy transakcji to... Shawn będzie miał kolejną osobę do pilnowania 🙂 Bo Houston chętnie pomoże przygotować grunt. Wyobrażam sobie, że HiFi (czy może bardziej Leif?) planuje na nich coś w rodzaju pułapki, dobrze rozumiem, @gladin ? Jeśli tak, to Dingo chętnie przyczai się na pobliskim dachu z karabinem albo coś - ale najpierw rekonesans, taka mała niedzielna wycieczka...

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      2
                                      • KetharianK Niedostępny
                                        KetharianK Niedostępny
                                        Ketharian jako Soulkiller
                                        Obsługa Moderator
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #367

                                        Jeśli Houston byłby zainteresowany udziałem w zasadzce na Brzytwiarzy, zrobienie wspólnego rekonesansu z HiFi w niedzielę byłoby naprawdę niezłym pomysłem. I dodam jeszcze, że sklepy sieci „2nd Amendment” są otwarte 24/7 jakby Dingo doszedł do wniosku, że chciałby dokupić celownik optyczny do swojego karabinu.

                                        Wracając do przerwanej rozmowy z Leifem, ten nadal pozostaje pozytywnie nastawiony do wspólnego odblokowania i opylenia wszczepów po Carlosie, może być u HiFi po śniadaniu, więc ta akcja plus rekonesans w Northside to już całkiem intensywny plan działania dla drużynowego technika.

                                        Shawn deklarował już wcześniej, że w niedzielę go nie będzie w H10, bo ma sprawy rodzinne do ogarnięcia - zakładam, że ten plan pozostaje w mocy.

                                        Switch został solidnie poobijany i wygląda okropnie z tą dziurą po straconym cyberoku, ale fabularnie przyjmuję, że dostał plastry przeciwbólowe i środki pobudzające, więc dla celów fabuły może już normalnie funkcjonować.

                                        Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        ♥
                                        2

                                        Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                        Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                        Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                        Zarejestruj się Zaloguj się
                                        Odpowiedz
                                        • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                        Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                        • Najpierw najstarsze
                                        • Najpierw najnowsze
                                        • Najwięcej głosów


                                        • Zaloguj się

                                        • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                        • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                        Powered by NodeBB Contributors
                                        • Pierwszy post
                                          Ostatni post
                                        0
                                        • Kategorie
                                        • Ostatnie
                                        • Tagi
                                        • Popularne
                                        • Świat
                                        • Użytkownicy
                                        • Grupy
                                        • Strona startowa