[komty] Syreni Śpiew Neonów
-
Shawn zamówił taksówkę na własny koszt, już piszę odpowiedniego posta, powinien być do wieczora na forum.
-

Moi drodzy, chciałbym Wam pogratulować udanej ekstrakcji Switcha z Vista del Rey. Około 1:00 w nocy taksówka Combat Cab wjedzie do kompleksu garażowego H10, a stamtąd pod czujnym okiem HiFi dostaniecie się jedną z wielu wind do swojego mieszkania, przez nikogo nie niepokojeni. Widok pobitych mieszkańców nikogo w megabloku nie dziwi, tu co rusz ktoś obrywa po mordzie albo od Tygersów albo od sąsiadów, a ludzie wiedzą, że pewnymi sprawami lepiej się nie interesować. Leif szybko się ulotni, ewidentnie zafundowaliście mu za dużo wrażeń.
Shawn zapłaci za taksówkę 150e$ z prywatnego konta, z kasy otrzymanej od pana Gupty.
Teraz najważniejsze pytanie. Gramy już ponad pół roku i chciałbym wiedzieć, czy nie czujecie znudzenia sesją i czy ktoś nie chciałby się z niej wyłączyć z powodu zmęczenia materiału. Ja jestem pełen entuzjazmu i szczerze liczę na to, że zechcecie zostać w grze w komplecie, ale to dobry moment, żeby zadać tak niewdzięczne pytanie. Przed nami nadal ogromny scenariusz z wieloma wątkami pobocznymi, które tak naprawdę urodziły się same z siebie w rezultacie Waszej gry i Waszych decyzji i ogromnie mnie to satysfakcjonuje. Rzadko trafia mi się sesja, w której w równym stopniu gracze triggerują i kreują tak żywy interaktywny świat i jestem tą sesją zachwycony jako MG.
Dobra, dość tego kadzenia. Jeśli zechcecie grać dalej, poproszę teraz o Wasze fabularyzowane podsumowanie tej szalonej nocy (bo nic więcej już się do rana nie wydarzy). Wrzućcie fabularki, a w komentarzach deklaracje, co z grubsza planujecie na niedzielę, bo następna teoretycznie zaplanowana akcja będzie miała miejsce w poniedziałek wieczorem (pacyfikacja Brzytwiarzy).
Czekam na wszelkie pytania, ja sam będę musiał teraz popracować trochę nad podsumowaniem wszystkiego od strony technicznej (pedeki, sprzęt, finanse, rozwój plotów pobocznych).
-
W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.
Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.
Czy chcę grać dalej?
Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH
Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.
-
W rzeczy samej gramy 8 miesięcy (pierwszy wpis na LI to 24 X).
Bazując na moim doświadczeniu w graniu i mistrzowaniu na forum, to akurat faktycznie taki okres czasu, gdy wypala się człowiek. Tak samo, jak w sesji na żywo po kilku godzinach graniach (u niektórych trzy godziny u niektórych sześć) ludziom też schodzi zapał.
Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.
Czy chcę grać dalej?
Mój entuzjazm jest umiarkowany, ale to raczej wynika z tego, że to CP a nie WH
Ale HiFi ma jeszcze sporo niezałatwionych spraw, więc warto byłoby je załatwić.
Elegancko byłoby zamknąć sesję jako rozdział #1 czy podobnie i wystartować z rozdziałem drugim. Ew. z dorekrutowaniem. Ale łatwiej się mówi „nie zgłoszę się do drugiej części” niż „rezygnuję z grania w trwającej sesji”. Więc to ryzykowne zagranie.
To niegłupie w sumie. Jeden ważny rozdział rzeczywiście zamknęliśmy. Łatwo by było tutaj wytłumaczyć zniknięcie kilku graczy jeśli ktoś by odpadł i pojawienie się nowych, gdyby była dorekrutka.
Ryzykowna rzecz ale...
...ja w każdym razie na drugą część się piszę. -
Na deklaracje fabularne z mojej strony trzeba zaczekać do piątku. Się wpierw zatroszczy, o Raze i facetów. Apteka, izotoniki, żarcie.
150$ to zdzierstwo za taksę. Cena citycar 2000$. No ale skoro takie stawki za przewóz i milczenie.
PD - chętnie.
Oczywiście, że gram dalej, skoro MG nie jest wypalony.
Wszystkich zachęcam.
Gladin, ukłon za konsekwentną grę mimo nie uczestniczenia w głównym wątku. No i jak sam napisałeś HIFI ma jeszcze tyle do zrobienia. Nie zachowuj się jak autor "Gry o tron".
Brazil techniki nie ogarnia. Nie wiem jak Mack.Czas w grze, a w rozgrywce niemożliwie się rozjechał, niemniej tempo mamy dobre. Doba w kilka miesięcy, to nie wiem kiedy mamy się uczyć na strzelnicy. Coś mi się wydaje, że się to tempo utrzymamy. Szybko, cyberpunkowo, na krawędzi.
Lejfa na odchodne czule przytuliła, sprawdził się.
Można przenieść rozgrywkę dalej. Brazil ma na uwadze równie poważnie trening o 10.00, jak i spotkanie z Czakasami jak Hajfi zaplanuje. Z tyłu głowy zlecenie i w sumie to się jej z nim śpieszy, żeby domknąć.No i będzie jak pisałem, będziemy się mierzyć z terminatorami wyposażeni w noże do PCV.

-
Tak, chociaż tempo pomiędzy grą ekipy ratunkowej oraz dwóch nieszczęśników spoza głównego nurtu bardzo się rozeszło i obaj mieli prawo się nudzić, to jednak generalnie tempo uważam za bardzo sprawne, bo sporo nam się udało rzeczy ogarnąć w świecie gry. A jeśli teraz spotlight przeskoczy na poniedziałkowe spotkanie z Brzytwiarzami to myślę, że HiFi będzie zachwycony tym, że ciężar narracji spadnie prosto na jego barki!
-
Shawn gra dalej!
Tempo gry było super! Tempo fabuły... przyśpieszyłbym tę odsiecz w kilku momentach.
HiFi... nawet nie próbuj Gladin go wykręcać z ekipy:) Nie póki go Żaba nie zwiąże i nie zamknie na dzień cały;D
Ale nie będzie sam, - będą sobie leżeć razem ze Switchem! Bo Żaba tak samo potraktuje fixera na pierwszą wzmiankę o powrocie do Slima.
-
Gramy dalej - wierzę, że problemy naszej ekipy dopiero się zaczynają

Posta postaram się wrzucić do jutra. Co do deklaracji, to jeśli chodzi o zlecenie od innych nomadów, Dingo czeka na informacje (od, nomen omen, Slima, o czym jednak na razie chyba nie wie, jeśli dobrze zrozumiałem
). Chętnie spędzi czas pomagając w opiece nad Switchem (ale bardziej w stylu "skocz po żarcie", niż "podaj skalpel").No i jeśli HiFi serio będzie chciał załatwić Brzytwiarzy przy transakcji to... Shawn będzie miał kolejną osobę do pilnowania
Bo Houston chętnie pomoże przygotować grunt. Wyobrażam sobie, że HiFi (czy może bardziej Leif?) planuje na nich coś w rodzaju pułapki, dobrze rozumiem, @gladin ? Jeśli tak, to Dingo chętnie przyczai się na pobliskim dachu z karabinem albo coś - ale najpierw rekonesans, taka mała niedzielna wycieczka... -
Jeśli Houston byłby zainteresowany udziałem w zasadzce na Brzytwiarzy, zrobienie wspólnego rekonesansu z HiFi w niedzielę byłoby naprawdę niezłym pomysłem. I dodam jeszcze, że sklepy sieci „2nd Amendment” są otwarte 24/7 jakby Dingo doszedł do wniosku, że chciałby dokupić celownik optyczny do swojego karabinu.
Wracając do przerwanej rozmowy z Leifem, ten nadal pozostaje pozytywnie nastawiony do wspólnego odblokowania i opylenia wszczepów po Carlosie, może być u HiFi po śniadaniu, więc ta akcja plus rekonesans w Northside to już całkiem intensywny plan działania dla drużynowego technika.
Shawn deklarował już wcześniej, że w niedzielę go nie będzie w H10, bo ma sprawy rodzinne do ogarnięcia - zakładam, że ten plan pozostaje w mocy.
Switch został solidnie poobijany i wygląda okropnie z tą dziurą po straconym cyberoku, ale fabularnie przyjmuję, że dostał plastry przeciwbólowe i środki pobudzające, więc dla celów fabuły może już normalnie funkcjonować.
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się