Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy użytkowników z obsługą

Rozmowy użytkowników z obsługą

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
59 Posty 10 Uczestników 791 Wyświetlenia 1 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • KetharianK Ketharian

    To już kwestia odmiennego punktu widzenia pomiędzy nami. Dla Ciebie permanentne usunięcie to żaden big deal, ja widzę to zupełnie inaczej, ale na szczęście każdy z nas może mieć własny osąd i nie musimy się wzajemnie do niego przekonywać.

    WiredW Online
    WiredW Online
    Wired
    napisał ostatnio edytowany przez Wired
    #25

    @Ketharian nie jestem pewien czy w obecnych warunkach prawnych to kwestia jedynie odmiennego patrzenia na kwestię kont-duchów i kasowania konta gdy nie korzysta się z forum. Wiele firm po x latach wysyła do mnie emaile i mówi że moje dane (często to jedynie email i konto którym się logowałem) zostaną usunięte bo nie używam od x lat. Podejrzewam że wynika to z zasad UODO/RODO, które są odpowiedzią na ataki po wyciekach starych danych, o których wspomniałem w poprzednim poście. Nie zdziwię się jak za 5 lat sami będziecie musieli odsiać martwe dusze. Zresztą, lepiej robić coś takiego niż odpowiadać za ewentualne konsekwnecje wycieku danych (zawsze to mniejszy blast radius).

    @Zell napisał w Rozmowy użytkowników z obsługą:

    Gdy ktoś gra w jakiejś sesji i nagle odchodzi usuwając konto... To zupełnie inna para kaloszy.

    True, to inny przypadek niż wspomniany.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • BonifacyB Niedostępny
      BonifacyB Niedostępny
      Bonifacy
      napisał ostatnio edytowany przez
      #26

      Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale dało, by się w kategorii "Nieprzeczytane" usunąć powiadomienia, albo chociaż zrobić, żeby się wyświetlały się tylko wtedy gdy ktoś napisze w twoim topicu, albo obserwowanym. Nie chce żeby pojawiał mi się tam każdy post.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • ZellZ Niedostępny
        ZellZ Niedostępny
        Zell
        Moderator Obsługa
        napisał ostatnio edytowany przez Zell
        #27

        @bonifacy

        image.png

        image.png

        4ac87335-b6bc-4f13-b94a-f6a3b9d49d99-image.png

        Wchodzisz w swój profil, ustawienia i tam są opcje do wyboru.

        Jest też tam odpcja ustawienia Obserwowanych kategorii, gdzie wybierasz ich działanie.

        Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • BonifacyB Niedostępny
          BonifacyB Niedostępny
          Bonifacy
          napisał ostatnio edytowany przez
          #28

          Dzieki. Chyba ustawiłem już.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • GladinG Niedostępny
            GladinG Niedostępny
            Gladin
            napisał ostatnio edytowany przez
            #29

            Taki drobiazg: aby dało się przejść do profilu użytkownika z poziomu panelu sesji (kliknąć na [użytkownik] jako [postać]).
            Jeżeli jest to mały drobiazg do zrobienia, to prosiłbym o zmianę. W przeciwnym razie nie warto nawet zapisywać o zrobienie na potem 🙂


            A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • slann22S Niedostępny
              slann22S Niedostępny
              slann22
              napisał ostatnio edytowany przez
              #30

              No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
              Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

              JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • slann22S slann22

                No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
                Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

                JhnWJ Niedostępny
                JhnWJ Niedostępny
                JhnW
                Administrator Obsługa Developer
                napisał ostatnio edytowany przez
                #31

                @slann22 a możesz podać linka do posta, do tematu i do sesji?

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • slann22S Niedostępny
                  slann22S Niedostępny
                  slann22
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #32

                  Tu to, co ja widzę.
                  A to po kliknięciu w linka

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • JhnWJ Niedostępny
                    JhnWJ Niedostępny
                    JhnW
                    Administrator Obsługa Developer
                    napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                    #33

                    Bo to są dwa różne tematy 😄 Jeden jest podpięty do sesji, a drugi nie nawet. Możesz to zobaczyć po ich id w linku 😄 @slann22 możesz nawet podejrzeć listę tematów w kategorii rozgrywka.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • slann22S Niedostępny
                      slann22S Niedostępny
                      slann22
                      napisał ostatnio edytowany przez
                      #34

                      Dziękuję za pomoc!

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • JhnWJ JhnW rozdzielił ten temat dnia
                      • GladinG Niedostępny
                        GladinG Niedostępny
                        Gladin
                        napisał ostatnio edytowany przez
                        #35

                        Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?


                        A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                        JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • GladinG Gladin

                          Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?

                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnW
                          Administrator Obsługa Developer
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #36

                          @Gladin Dodałem słowo kluczowe, pewnie za jakiś czas załapie (o ile się pozycjonujemy pod taką frazą)

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • WiredW Online
                            WiredW Online
                            Wired
                            napisał ostatnio edytowany przez
                            #37

                            na SEO się nie znam, czy dodanie pod-domeny rpg by mieć rpg.rolltelling.pl przekierowywane na forum.rolltelling.pl by pomogło bardziej niż sama fraza?

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • GladinG Niedostępny
                              GladinG Niedostępny
                              Gladin
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #38

                              Podobno, jak ktoś nie ma historii korzystania z forum, to „roll telling forum” też się nie pojawia. Mnie ciężko sprawdzić, bo bym musiał poczyścić komputer.


                              A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • JhnWJ Niedostępny
                                JhnWJ Niedostępny
                                JhnW
                                Administrator Obsługa Developer
                                napisał ostatnio edytowany przez
                                #39

                                To już są rzeczy po wygrywanie z SEO, zobaczymy co to da. Jeszcze mocniej naszej SEO nie angażowałem, tylko trochę rad. Mam też załączone do nas Google Search Console.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • JhnWJ Niedostępny
                                  JhnWJ Niedostępny
                                  JhnW
                                  Administrator Obsługa Developer
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #40

                                  Wleciał mniejszy update forum, jakieś drobne poprawki w pluginie (nie wszystko) ale z rzeczy które mogą was interesować, podbiłem i silnik i pluginy inne. Teraz da się edytować ankiety po stworzeniu (a przynajmniej mod może) i da się dodawać ankietę do już istniejącego tematu.
                                  Dodatkowo dodałem plugin reakcji, bawcie się dobrze reagując emoji na swoje posty.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  🐱 🤘 👍 👹 😻
                                  1
                                  • GladinG Niedostępny
                                    GladinG Niedostępny
                                    Gladin
                                    napisał ostatnio edytowany przez
                                    #41

                                    To ja od razu zgłaszam odnośnie pluginu z emotkami

                                    27886079-78c2-4ae4-8077-60ef11de9e7b-image.jpeg

                                    Jak widać, gdy kilku użytkowników wrzuciło kilka emotek, to nie można wrzucić nowej, innej od już dodanych. W poście pierwszym mam ikonkę do wyboru emotki, w poście niżej mogę kliknąć już tylko te, które ktoś dodał.


                                    A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • JhnWJ Niedostępny
                                      JhnWJ Niedostępny
                                      JhnW
                                      Administrator Obsługa Developer
                                      napisał ostatnio edytowany przez
                                      #42

                                      Tak, plugin ma konfigurowalny limit, w tej chwili jest domyślny. Jeśli będą się pojawiały realne problemy, limit zwiększę, a jeśli dalej to go zniosę, w co bardzo wątpię.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      😳
                                      0
                                      • GladinG Niedostępny
                                        GladinG Niedostępny
                                        Gladin
                                        napisał ostatnio edytowany przez
                                        #43

                                        Ok, czyli to celowe działanie. Nieco ograniczające, aczkolwiek nic takiego, co by miało stanowić istotny problem.


                                        A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0
                                        • DeklineD Niedostępny
                                          DeklineD Niedostępny
                                          Dekline
                                          Obsługa Moderator
                                          napisał ostatnio edytowany przez
                                          #44

                                          Też to zauważyłem. Niemniej jednak taki limit służy tylko temu żeby ludzie bawili się emotkami. Bardzo często na discordzie było to widoczne gdzie jakiś komentarz ją chyba sześć komentarzy emotkowych.

                                          Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa