Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy użytkowników z obsługą

Rozmowy użytkowników z obsługą

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
59 Posty 10 Uczestników 791 Wyświetlenia 1 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • GladinG Online
    GladinG Online
    Gladin
    napisał ostatnio edytowany przez
    #29

    Taki drobiazg: aby dało się przejść do profilu użytkownika z poziomu panelu sesji (kliknąć na [użytkownik] jako [postać]).
    Jeżeli jest to mały drobiazg do zrobienia, to prosiłbym o zmianę. W przeciwnym razie nie warto nawet zapisywać o zrobienie na potem 🙂


    A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • slann22S Niedostępny
      slann22S Niedostępny
      slann22
      napisał ostatnio edytowany przez
      #30

      No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
      Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

      JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • slann22S slann22

        No więc mam dziwny problem w sesji Mistborn
        Gdy zaglądam do sesji nie widzę posta, który dał mi gracz ale gdy grasz przesyła mi link do niego, to wtedy mogę dopiero go zobaczyć.

        JhnWJ Niedostępny
        JhnWJ Niedostępny
        JhnW
        Administrator Obsługa Developer
        napisał ostatnio edytowany przez
        #31

        @slann22 a możesz podać linka do posta, do tematu i do sesji?

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • slann22S Niedostępny
          slann22S Niedostępny
          slann22
          napisał ostatnio edytowany przez
          #32

          Tu to, co ja widzę.
          A to po kliknięciu w linka

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • JhnWJ Niedostępny
            JhnWJ Niedostępny
            JhnW
            Administrator Obsługa Developer
            napisał ostatnio edytowany przez JhnW
            #33

            Bo to są dwa różne tematy 😄 Jeden jest podpięty do sesji, a drugi nie nawet. Możesz to zobaczyć po ich id w linku 😄 @slann22 możesz nawet podejrzeć listę tematów w kategorii rozgrywka.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • slann22S Niedostępny
              slann22S Niedostępny
              slann22
              napisał ostatnio edytowany przez
              #34

              Dziękuję za pomoc!

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • JhnWJ JhnW rozdzielił ten temat dnia
              • GladinG Online
                GladinG Online
                Gladin
                napisał ostatnio edytowany przez
                #35

                Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?


                A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • GladinG Gladin

                  Zwrócono mi uwagę, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „roll telling rpg” nie znajduje naszego forum. Gdy wpisuję „roll telling forum”, to dostaję je jako pierwszy wynik. Nie wiem czy i co można zrobić, aby to poprawić?

                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnW
                  Administrator Obsługa Developer
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #36

                  @Gladin Dodałem słowo kluczowe, pewnie za jakiś czas załapie (o ile się pozycjonujemy pod taką frazą)

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • WiredW Online
                    WiredW Online
                    Wired
                    napisał ostatnio edytowany przez
                    #37

                    na SEO się nie znam, czy dodanie pod-domeny rpg by mieć rpg.rolltelling.pl przekierowywane na forum.rolltelling.pl by pomogło bardziej niż sama fraza?

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • GladinG Online
                      GladinG Online
                      Gladin
                      napisał ostatnio edytowany przez
                      #38

                      Podobno, jak ktoś nie ma historii korzystania z forum, to „roll telling forum” też się nie pojawia. Mnie ciężko sprawdzić, bo bym musiał poczyścić komputer.


                      A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • JhnWJ Niedostępny
                        JhnWJ Niedostępny
                        JhnW
                        Administrator Obsługa Developer
                        napisał ostatnio edytowany przez
                        #39

                        To już są rzeczy po wygrywanie z SEO, zobaczymy co to da. Jeszcze mocniej naszej SEO nie angażowałem, tylko trochę rad. Mam też załączone do nas Google Search Console.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • JhnWJ Niedostępny
                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnW
                          Administrator Obsługa Developer
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #40

                          Wleciał mniejszy update forum, jakieś drobne poprawki w pluginie (nie wszystko) ale z rzeczy które mogą was interesować, podbiłem i silnik i pluginy inne. Teraz da się edytować ankiety po stworzeniu (a przynajmniej mod może) i da się dodawać ankietę do już istniejącego tematu.
                          Dodatkowo dodałem plugin reakcji, bawcie się dobrze reagując emoji na swoje posty.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          🐱 🤘 👍 👹 😻
                          1
                          • GladinG Online
                            GladinG Online
                            Gladin
                            napisał ostatnio edytowany przez
                            #41

                            To ja od razu zgłaszam odnośnie pluginu z emotkami

                            27886079-78c2-4ae4-8077-60ef11de9e7b-image.jpeg

                            Jak widać, gdy kilku użytkowników wrzuciło kilka emotek, to nie można wrzucić nowej, innej od już dodanych. W poście pierwszym mam ikonkę do wyboru emotki, w poście niżej mogę kliknąć już tylko te, które ktoś dodał.


                            A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • JhnWJ Niedostępny
                              JhnWJ Niedostępny
                              JhnW
                              Administrator Obsługa Developer
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #42

                              Tak, plugin ma konfigurowalny limit, w tej chwili jest domyślny. Jeśli będą się pojawiały realne problemy, limit zwiększę, a jeśli dalej to go zniosę, w co bardzo wątpię.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              😳
                              0
                              • GladinG Online
                                GladinG Online
                                Gladin
                                napisał ostatnio edytowany przez
                                #43

                                Ok, czyli to celowe działanie. Nieco ograniczające, aczkolwiek nic takiego, co by miało stanowić istotny problem.


                                A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • DeklineD Niedostępny
                                  DeklineD Niedostępny
                                  Dekline
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #44

                                  Też to zauważyłem. Niemniej jednak taki limit służy tylko temu żeby ludzie bawili się emotkami. Bardzo często na discordzie było to widoczne gdzie jakiś komentarz ją chyba sześć komentarzy emotkowych.

                                  Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • KetharianK Niedostępny
                                    KetharianK Niedostępny
                                    Ketharian
                                    Obsługa Moderator
                                    napisał ostatnio edytowany przez
                                    #45

                                    Chciałbym zgłosić dwa efekty uboczne, które pojawiły się po aktualizacji: przestałem otrzymywać powiadomienia o nowych postach oraz nie potrafię jako MG edytować ustawień swojej sesji ani dodawać nowych graczy do panelu, po wybraniu odpowiedniej opcji w menu nic się nie dzieje. Obydwa objawy zaobserwowałem na telefonie, nie sprawdzałem tego jeszcze na komputerze. Czy ktoś jeszcze ma takie symptomy?

                                    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • Pan ElfP Online
                                      Pan ElfP Online
                                      Pan Elf
                                      napisał ostatnio edytowany przez
                                      #46

                                      Jako gracz również nie da się edytować swojego panelu.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      0
                                      • JhnWJ Niedostępny
                                        JhnWJ Niedostępny
                                        JhnW
                                        Administrator Obsługa Developer
                                        napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                                        #47

                                        Sprawdzę to, wygląda na dziwny objaw. Jesteście pewni kwestii powiadomień o postach? Bo o ile z panelem reprodukuję problem, to z powiadomieniami - nie.

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0
                                        • KetharianK Niedostępny
                                          KetharianK Niedostępny
                                          Ketharian
                                          Obsługa Moderator
                                          napisał ostatnio edytowany przez
                                          #48

                                          Wszedem sobie w ustawienia, wszystko wyglądało poprawnie, kliknąłem w kilka na wszelki wypadek wyłączając je i włączając ponownie i po zapisaniu ustawień znowu działają. Co do panelu i jego edycji, opcja nie działa również na PC.

                                          Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa