W co byście zagrali? Lista życzeń.
-
A ja wyjdę z innymi systemami. Są tu osoby chętne, zanurzyć się w magiczny świat w klimacie Harrego Pottera, tudzież Tales from the Loop?
@MaReenk Chętnie. Hogwart jest na mojej liście życzeń w tym wątku

-
Przydałaby się dobra dusza, która zrobiłaby podsumowanie.
-
@gladin coś takiego?
-
Superbohaterowie (3)
- Coś w stylu X-Menów.
- ale w wydaniu 18+, w stylu Boys lub Suicide Squad (Jamesa Gunna) z bandą wyrzutków, zakapiorów i odmieńców, którzy muszą stać się drużyną.
- jeśli doroślej to bardziej Dispatch niż Boys -
D&D (3)
- 5.5e w FR
- w Icewind Dale. -
Wampir (2)
- 5ed. -
Klanarchia (2)
-
WoD V5
-
Wilkołak
-
Wiedźmin
-
Śródziemie
-
Horror, najlepiej slasher
-
Survival w stylu Squid Game, gdzie zwycięzca może być tylko jeden
-
Warhammer 4e
-
Warhammer Old World
-
Twillight 2013 (Twillight 2000 3e.)
-
Neuroshima 1.5
-
Harry Potter/Hogwart
-
Pokemony
-
Deviant the renegade, albo inne kroniki mroku?
-
coś w klimacie Słowian
-
coś na popularnej mechanice uniwersalnej
-
Degenesis
-
Stalker
-
Bridgertonowie/Regencja/Jane Austen
-
Współczesna sesja akcja/przygoda, na modłę Uncharted/Indiana Jones/Tomb Raider/Skarb Narodów/itp.
-
Dark Heresy czy Imperium Maledictum
-
Autorka Bonifacego
-
Sesja w uniwersum Pillars of Eternity oraz Dragon Age.
-
Zew Cthulhu
-
Coriolis - scenariusz Konający Statek albo w uniwersum The Expanse.
Na górze listy są propozycje, które miały więcej niż jedną osobę chętną (w nawiasie jest ich liczba). Nie gwarantuję, że wyłapałem wszystko, bo zgłaszacie swoje pomysły w sposób dość chaotyczny. Jeśli chcecie, by powstawały takie podsumowania, fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu.
-
-
@gladin coś takiego?
-
Superbohaterowie (3)
- Coś w stylu X-Menów.
- ale w wydaniu 18+, w stylu Boys lub Suicide Squad (Jamesa Gunna) z bandą wyrzutków, zakapiorów i odmieńców, którzy muszą stać się drużyną.
- jeśli doroślej to bardziej Dispatch niż Boys -
D&D (3)
- 5.5e w FR
- w Icewind Dale. -
Wampir (2)
- 5ed. -
Klanarchia (2)
-
WoD V5
-
Wilkołak
-
Wiedźmin
-
Śródziemie
-
Horror, najlepiej slasher
-
Survival w stylu Squid Game, gdzie zwycięzca może być tylko jeden
-
Warhammer 4e
-
Warhammer Old World
-
Twillight 2013 (Twillight 2000 3e.)
-
Neuroshima 1.5
-
Harry Potter/Hogwart
-
Pokemony
-
Deviant the renegade, albo inne kroniki mroku?
-
coś w klimacie Słowian
-
coś na popularnej mechanice uniwersalnej
-
Degenesis
-
Stalker
-
Bridgertonowie/Regencja/Jane Austen
-
Współczesna sesja akcja/przygoda, na modłę Uncharted/Indiana Jones/Tomb Raider/Skarb Narodów/itp.
-
Dark Heresy czy Imperium Maledictum
-
Autorka Bonifacego
-
Sesja w uniwersum Pillars of Eternity oraz Dragon Age.
-
Zew Cthulhu
-
Coriolis - scenariusz Konający Statek albo w uniwersum The Expanse.
Na górze listy są propozycje, które miały więcej niż jedną osobę chętną (w nawiasie jest ich liczba). Nie gwarantuję, że wyłapałem wszystko, bo zgłaszacie swoje pomysły w sposób dość chaotyczny. Jeśli chcecie, by powstawały takie podsumowania, fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu.
@Krakov napisał w W co byście zagrali? Lista życzeń.:
coś takiego?
Tak, dzięki.
@Krakov napisał w W co byście zagrali? Lista życzeń.:
fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu
To chyba obsługa powinna taki format zaproponować chyba, że ktoś chce się zgłosić na ochotnika i dostanie zielone światło od obsługi?
-
-
Kiedyś robiłam te podsumowania (nie było żadnego wzoru zgłoszeń) - po prostu trzeba je robić dość systematycznie i się wtedy trzyma kupy
-
Na LI był taki wpis na samym początku wątku z wytycznymi. Głównie chodziło o wytłuszczenie nazwy systemu i kilka zasad dla zapisywania.
-
Posty (...) maksymalnie czytelne oraz konkretne. Miło by było, gdybyście pogrubiali nazwę (...) i nie pisali jej skrótami, bo może się zdarzyć tak, że nie wszystkie będę kojarzyła.
-
Jasno określamy system, realia i preferencje grania (...)
-
W przypadku konkretnego systemu, settingu (...) wytłuszczenie nazwy (...) podobnie jak w pkt .
-
(...) unikanie zapisów w stylu "Xyz zagrałby w to, co ty"
Jeżeli ktoś miałby podsumowywać wątek, to by mu ułatwić pracę, możnaby narzucić format. Kto miałby to robić? Może nawet da się zrobić tak, aby pisząc odpowiedź od razu podpowiadał się szablon wpisu.
-
-
Bardzo chętnie zagrałbym w autorskie fantasy lub D&D.
-
S Sindarin odniósł się do tego tematu dnia
-
To proszę lista życzeń ode mnie:
- Warhammer 2ed edition - dziękuję za same dwarfy i mniejsze jeszcze skrzacięta. Mieszane towarzystwo i wesołe eksplorowanie tajemnic z szybkimi awansami mi odpowiada.
- Kryształy Czasu - z odpowiednio, a nieznacznie zmienionymi zasadami, by pozwolić czarusom na większą swobodę. Do tego szybkie awansy, lub wyższe poziomy, żeby się pobawić systemem. No i wolałbym by świat był bliższy późnemu renesansowi i wczesnemu oświeceniu. Z galeonami, magicznymi maszynami, sterowcami, armatami.
- Gasnące Słońca z Bonifacym - jak nam ktoś poprowadzi. (Nie wiem nic o systemie i świecie, ale to może lepiej)
- Degenesiss - z większym przytupem niż wcześniej.
- Horror SF. - w każdej formie.
- Cyberpunk - byle nie RED.
-
Aberrant?
-
S Sindarin odniósł się do tego tematu
-
W sumie jakby się zastanowić to ja bym dodał do swojej listy
1 Comand and Conquer: To chyba najlepiej byłoby rozgrywać na mechanice Savage Worlds.
2 Monstervrse Godzilli w wersji Legendary z kongiem o graczach będących agentami Monarch.
3 Może rzeczywiście jakieś kroniki mroku
4 W sumie fajnie byłoby też pograć w Infinity, MC lub inne 2d20
5 Trinity continuum.
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się