Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Rekrutacje
  3. Sondy
  4. W co byście zagrali? Lista życzeń.

W co byście zagrali? Lista życzeń.

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Sondy
81 Posty 27 Uczestników 2.1k Wyświetlenia 5 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • MaReenkM MaReenk

    A ja wyjdę z innymi systemami. Są tu osoby chętne, zanurzyć się w magiczny świat w klimacie Harrego Pottera, tudzież Tales from the Loop?

    Pan ElfP Niedostępny
    Pan ElfP Niedostępny
    Pan Elf
    napisał ostatnio edytowany przez
    #72

    @MaReenk Chętnie. Hogwart jest na mojej liście życzeń w tym wątku 🙂

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • GladinG Niedostępny
      GladinG Niedostępny
      Gladin
      napisał ostatnio edytowany przez
      #73

      Przydałaby się dobra dusza, która zrobiłaby podsumowanie.


      A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • KrakovK Niedostępny
        KrakovK Niedostępny
        Krakov
        napisał ostatnio edytowany przez
        #74

        @gladin coś takiego?

        • Superbohaterowie (3)
          - Coś w stylu X-Menów.
          - ale w wydaniu 18+, w stylu Boys lub Suicide Squad (Jamesa Gunna) z bandą wyrzutków, zakapiorów i odmieńców, którzy muszą stać się drużyną.
          - jeśli doroślej to bardziej Dispatch niż Boys

        • D&D (3)
          - 5.5e w FR
          - w Icewind Dale.

        • Wampir (2)
          - 5ed.

        • Klanarchia (2)

        • WoD V5

        • Wilkołak

        • Wiedźmin

        • Śródziemie

        • Horror, najlepiej slasher

        • Survival w stylu Squid Game, gdzie zwycięzca może być tylko jeden

        • Warhammer 4e

        • Warhammer Old World

        • Twillight 2013 (Twillight 2000 3e.)

        • Neuroshima 1.5

        • Harry Potter/Hogwart

        • Pokemony

        • Deviant the renegade, albo inne kroniki mroku?

        • coś w klimacie Słowian

        • coś na popularnej mechanice uniwersalnej

        • Degenesis

        • Stalker

        • Bridgertonowie/Regencja/Jane Austen

        • Współczesna sesja akcja/przygoda, na modłę Uncharted/Indiana Jones/Tomb Raider/Skarb Narodów/itp.

        • Dark Heresy czy Imperium Maledictum

        • Autorka Bonifacego

        • Sesja w uniwersum Pillars of Eternity oraz Dragon Age.

        • Zew Cthulhu

        • Coriolis - scenariusz Konający Statek albo w uniwersum The Expanse.

        Na górze listy są propozycje, które miały więcej niż jedną osobę chętną (w nawiasie jest ich liczba). Nie gwarantuję, że wyłapałem wszystko, bo zgłaszacie swoje pomysły w sposób dość chaotyczny. Jeśli chcecie, by powstawały takie podsumowania, fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu.

        GladinG 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        3
        • KrakovK Krakov

          @gladin coś takiego?

          • Superbohaterowie (3)
            - Coś w stylu X-Menów.
            - ale w wydaniu 18+, w stylu Boys lub Suicide Squad (Jamesa Gunna) z bandą wyrzutków, zakapiorów i odmieńców, którzy muszą stać się drużyną.
            - jeśli doroślej to bardziej Dispatch niż Boys

          • D&D (3)
            - 5.5e w FR
            - w Icewind Dale.

          • Wampir (2)
            - 5ed.

          • Klanarchia (2)

          • WoD V5

          • Wilkołak

          • Wiedźmin

          • Śródziemie

          • Horror, najlepiej slasher

          • Survival w stylu Squid Game, gdzie zwycięzca może być tylko jeden

          • Warhammer 4e

          • Warhammer Old World

          • Twillight 2013 (Twillight 2000 3e.)

          • Neuroshima 1.5

          • Harry Potter/Hogwart

          • Pokemony

          • Deviant the renegade, albo inne kroniki mroku?

          • coś w klimacie Słowian

          • coś na popularnej mechanice uniwersalnej

          • Degenesis

          • Stalker

          • Bridgertonowie/Regencja/Jane Austen

          • Współczesna sesja akcja/przygoda, na modłę Uncharted/Indiana Jones/Tomb Raider/Skarb Narodów/itp.

          • Dark Heresy czy Imperium Maledictum

          • Autorka Bonifacego

          • Sesja w uniwersum Pillars of Eternity oraz Dragon Age.

          • Zew Cthulhu

          • Coriolis - scenariusz Konający Statek albo w uniwersum The Expanse.

          Na górze listy są propozycje, które miały więcej niż jedną osobę chętną (w nawiasie jest ich liczba). Nie gwarantuję, że wyłapałem wszystko, bo zgłaszacie swoje pomysły w sposób dość chaotyczny. Jeśli chcecie, by powstawały takie podsumowania, fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu.

          GladinG Niedostępny
          GladinG Niedostępny
          Gladin
          napisał ostatnio edytowany przez
          #75

          @Krakov napisał w W co byście zagrali? Lista życzeń.:

          coś takiego?

          Tak, dzięki.

          @Krakov napisał w W co byście zagrali? Lista życzeń.:

          fajnie byłoby się trzymać jednego, prostego formatu

          To chyba obsługa powinna taki format zaproponować chyba, że ktoś chce się zgłosić na ochotnika i dostanie zielone światło od obsługi?


          A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • NamiN Niedostępny
            NamiN Niedostępny
            Nami
            napisał ostatnio edytowany przez
            #76

            Kiedyś robiłam te podsumowania (nie było żadnego wzoru zgłoszeń) - po prostu trzeba je robić dość systematycznie i się wtedy trzyma kupy

            🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • GladinG Niedostępny
              GladinG Niedostępny
              Gladin
              napisał ostatnio edytowany przez
              #77

              Na LI był taki wpis na samym początku wątku z wytycznymi. Głównie chodziło o wytłuszczenie nazwy systemu i kilka zasad dla zapisywania.

              1. Posty (...) maksymalnie czytelne oraz konkretne. Miło by było, gdybyście pogrubiali nazwę (...) i nie pisali jej skrótami, bo może się zdarzyć tak, że nie wszystkie będę kojarzyła.

              2. Jasno określamy system, realia i preferencje grania (...)

              3. W przypadku konkretnego systemu, settingu (...) wytłuszczenie nazwy (...) podobnie jak w pkt .

              4. (...) unikanie zapisów w stylu "Xyz zagrałby w to, co ty"

              Jeżeli ktoś miałby podsumowywać wątek, to by mu ułatwić pracę, możnaby narzucić format. Kto miałby to robić? Może nawet da się zrobić tak, aby pisząc odpowiedź od razu podpowiadał się szablon wpisu.


              A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • MorfikM Niedostępny
                MorfikM Niedostępny
                Morfik
                napisał ostatnio edytowany przez
                #78

                Bardzo chętnie zagrałbym w autorskie fantasy lub D&D.

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • SindarinS Sindarin odniósł się do tego tematu dnia
                • NanatarN Niedostępny
                  NanatarN Niedostępny
                  Nanatar
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #79

                  To proszę lista życzeń ode mnie:

                  1. Warhammer 2ed edition - dziękuję za same dwarfy i mniejsze jeszcze skrzacięta. Mieszane towarzystwo i wesołe eksplorowanie tajemnic z szybkimi awansami mi odpowiada.
                  2. Kryształy Czasu - z odpowiednio, a nieznacznie zmienionymi zasadami, by pozwolić czarusom na większą swobodę. Do tego szybkie awansy, lub wyższe poziomy, żeby się pobawić systemem. No i wolałbym by świat był bliższy późnemu renesansowi i wczesnemu oświeceniu. Z galeonami, magicznymi maszynami, sterowcami, armatami.
                  3. Gasnące Słońca z Bonifacym - jak nam ktoś poprowadzi. (Nie wiem nic o systemie i świecie, ale to może lepiej)
                  4. Degenesiss - z większym przytupem niż wcześniej.
                  5. Horror SF. - w każdej formie.
                  6. Cyberpunk - byle nie RED.
                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • BardielB Niedostępny
                    BardielB Niedostępny
                    Bardiel
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #80

                    Aberrant?

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • SindarinS Sindarin odniósł się do tego tematu
                    • slann22S Niedostępny
                      slann22S Niedostępny
                      slann22
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                      #81

                      W sumie jakby się zastanowić to ja bym dodał do swojej listy
                      1 Comand and Conquer: To chyba najlepiej byłoby rozgrywać na mechanice Savage Worlds.
                      2 Monstervrse Godzilli w wersji Legendary z kongiem o graczach będących agentami Monarch.
                      3 Może rzeczywiście jakieś kroniki mroku
                      4 W sumie fajnie byłoby też pograć w Infinity, MC lub inne 2d20
                      5 Trinity continuum.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0

                      Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                      Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                      Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                      Zarejestruj się Zaloguj się
                      Odpowiedz
                      • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                      Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                      • Najpierw najstarsze
                      • Najpierw najnowsze
                      • Najwięcej głosów


                      • Zaloguj się

                      • Nie masz konta? Zarejestruj się

                      • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                      Powered by NodeBB Contributors
                      • Pierwszy post
                        Ostatni post
                      0
                      • Kategorie
                      • Ostatnie
                      • Tagi
                      • Popularne
                      • Świat
                      • Użytkownicy
                      • Grupy
                      • Strona startowa