Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy o zbiórce na forum

Rozmowy o zbiórce na forum

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
22 Posty 15 Uczestników 351 Wyświetlenia 6 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został oddzielony od Rozmowy użytkowników z obsługą JhnW
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • KetharianK Online
    KetharianK Online
    Ketharian
    Obsługa Moderator
    napisał ostatnio edytowany przez
    #2

    Stówka, sto pięćdziesiąt ode mnie to kwestia bezdyskusyjna - formę uiszczenia pozostawiam otwartą, dostosuję się.

    Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • Pan ElfP Online
      Pan ElfP Online
      Pan Elf
      napisał ostatnio edytowany przez
      #3

      Jeśli wciąż tu będę aktywnie korzystać, to również chętnie się dorzucę.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • Arthur FleckA Niedostępny
        Arthur FleckA Niedostępny
        Arthur Fleck
        napisał ostatnio edytowany przez
        #4

        Chętnie się dorzucę, czy to przez Patronite czy w innej podobnej formie zbiórki.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • GladinG Niedostępny
          GladinG Niedostępny
          Gladin
          napisał ostatnio edytowany przez
          #5

          Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.


          A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

          JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • GladinG Gladin

            Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.

            JhnWJ Niedostępny
            JhnWJ Niedostępny
            JhnW
            Administrator Obsługa Developer
            napisał ostatnio edytowany przez
            #6

            @Gladin mówisz, masz 😉

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • DeklineD Niedostępny
              DeklineD Niedostępny
              Dekline
              Obsługa Moderator
              napisał ostatnio edytowany przez
              #7

              Ja tez. Backup. Ile wyjdzie na łebka tyle wyjdzie.

              Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • NamiN Niedostępny
                NamiN Niedostępny
                Nami
                napisał ostatnio edytowany przez
                #8

                Droższa opcja i dorzucam sie

                🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • PaniczP Niedostępny
                  PaniczP Niedostępny
                  Panicz
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #9

                  Zapłacę, pewnie. Weźmy co lepsze, jak jest wybór, zbierzemy pewnie bez problemu 🙂

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • MarrrtM Niedostępny
                    MarrrtM Niedostępny
                    Marrrt
                    napisał ostatnio edytowany przez
                    #10

                    You have my coins.
                    Lepsza opcja.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • SantorineS Niedostępny
                      SantorineS Niedostępny
                      Santorine
                      Developer
                      napisał ostatnio edytowany przez
                      #11

                      Wrzucę kasę. Może być 100, czy ile tam wyjdzie po przekalkulowaniu 👍

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • MarikaM Niedostępny
                        MarikaM Niedostępny
                        Marika
                        napisał ostatnio edytowany przez
                        #12

                        Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                        Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                        JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • MarikaM Marika

                          Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnW
                          Administrator Obsługa Developer
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #13

                          @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                          Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                          Myślałem o tym, jest to wciąż na tapecie. Jedyne powstrzymują mnie kwestie podatkowe oraz jednak trochę inny profil, zrzutka targetuje częściej działania charytatywne.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • MarikaM Niedostępny
                            MarikaM Niedostępny
                            Marika
                            napisał ostatnio edytowany przez Marika
                            #14

                            To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                            Na co chcesz
                            Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                            Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                            JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • MarikaM Marika

                              To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                              Na co chcesz
                              Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                              JhnWJ Niedostępny
                              JhnWJ Niedostępny
                              JhnW
                              Administrator Obsługa Developer
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #15

                              @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                              To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                              Na co chcesz
                              Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                              Oczywiście, że możesz. Ale przejrzyj typowe ogłoszenia. No i kwestia podatkowa, patronite przez ciągłość daje dokumenty zapewniające, że w ramach 5 lat nie przekroczyło się limitu darowizn. W przypadku innych stron nie jest to tak oczywiste.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • PiołunP Niedostępny
                                PiołunP Niedostępny
                                Piołun
                                napisał ostatnio edytowany przez
                                #16

                                Jestem stosunkowo nowy, ale zamierzam zapuścić korzenie i też chętnie się dorzucę. Proszę mnie pignąć jak już będzie wiadomo gdzie i jak wpłacać pieniążki. Również jestem za droższą opcją.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                3
                                • GreKG Niedostępny
                                  GreKG Niedostępny
                                  GreK
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #17

                                  Ładnie to idzie, sam optowałem za postawieniem nowego forum i opuszczenie tonącego LI. Byłbym świnia gdybym się nie dołożył. Poęćdzięsiątaka ode mnie macie. Tylko dajcie znać gdzie i jak.

                                  Może sondę by dokleić gdzie każdy kliknie ile zamierza dorzucić. Będzie lepiej widać na ile można mniej więcej liczyć.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  1
                                  • JhnWJ Niedostępny
                                    JhnWJ Niedostępny
                                    JhnW
                                    Administrator Obsługa Developer
                                    napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                                    #18

                                    Na razie nie widzę potrzeby sondy, mniej-więcej widzę wypowiedzi w tym temacie (no i trzeba szachu-machu z tematem robić bo sondy dołożyć się nie da). To tylko rozmowa z wami na razie chociażby o formach zbiórki i rozeznania się.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • EhranE Niedostępny
                                      EhranE Niedostępny
                                      Ehran
                                      napisał ostatnio edytowany przez
                                      #19

                                      Też się oczywiście dołożę.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      0
                                      • NamiN Nami odniósł się do tego tematu dnia
                                      • NamiN Niedostępny
                                        NamiN Niedostępny
                                        Nami
                                        napisał ostatnio edytowany przez
                                        #20

                                        Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                        🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

                                        JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0
                                        • NamiN Nami

                                          Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                          JhnWJ Niedostępny
                                          JhnWJ Niedostępny
                                          JhnW
                                          Administrator Obsługa Developer
                                          napisał ostatnio edytowany przez
                                          #21

                                          @Nami napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                                          Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                          Nie śpieszy mocno, pewnie coś w lipcu lub bardziej sierpniu założę zbiórkę i tyle.

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa