Rozmowy o zbiórce na forum
-
Stówka, sto pięćdziesiąt ode mnie to kwestia bezdyskusyjna - formę uiszczenia pozostawiam otwartą, dostosuję się.
-
Chętnie się dorzucę, czy to przez Patronite czy w innej podobnej formie zbiórki.
-
Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.
-
@Gladin mówisz, masz

-
Ja tez. Backup. Ile wyjdzie na łebka tyle wyjdzie.
-
You have my coins.
Lepsza opcja. -
Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.
-
@Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:
Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.
Myślałem o tym, jest to wciąż na tapecie. Jedyne powstrzymują mnie kwestie podatkowe oraz jednak trochę inny profil, zrzutka targetuje częściej działania charytatywne.
-
To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:
Na co chcesz
Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel! -
To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:
Na co chcesz
Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!@Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:
To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:
Na co chcesz
Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!Oczywiście, że możesz. Ale przejrzyj typowe ogłoszenia. No i kwestia podatkowa, patronite przez ciągłość daje dokumenty zapewniające, że w ramach 5 lat nie przekroczyło się limitu darowizn. W przypadku innych stron nie jest to tak oczywiste.
-
Jestem stosunkowo nowy, ale zamierzam zapuścić korzenie i też chętnie się dorzucę. Proszę mnie pignąć jak już będzie wiadomo gdzie i jak wpłacać pieniążki. Również jestem za droższą opcją.
-
Ładnie to idzie, sam optowałem za postawieniem nowego forum i opuszczenie tonącego LI. Byłbym świnia gdybym się nie dołożył. Poęćdzięsiątaka ode mnie macie. Tylko dajcie znać gdzie i jak.
Może sondę by dokleić gdzie każdy kliknie ile zamierza dorzucić. Będzie lepiej widać na ile można mniej więcej liczyć.
-
Na razie nie widzę potrzeby sondy, mniej-więcej widzę wypowiedzi w tym temacie (no i trzeba szachu-machu z tematem robić bo sondy dołożyć się nie da). To tylko rozmowa z wami na razie chociażby o formach zbiórki i rozeznania się.
-
Też się oczywiście dołożę.
-
N Nami odniósł się do tego tematu dnia
-
@Nami napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:
Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?
Nie śpieszy mocno, pewnie coś w lipcu lub bardziej sierpniu założę zbiórkę i tyle.
Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.
Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.
Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗
Zarejestruj się Zaloguj się
