Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy o zbiórce na forum

Rozmowy o zbiórce na forum

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
22 Posty 15 Uczestników 351 Wyświetlenia 6 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został oddzielony od Rozmowy użytkowników z obsługą JhnW
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • GladinG Gladin

    Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.

    JhnWJ Niedostępny
    JhnWJ Niedostępny
    JhnW
    Administrator Obsługa Developer
    napisał ostatnio edytowany przez
    #6

    @Gladin mówisz, masz 😉

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • DeklineD Niedostępny
      DeklineD Niedostępny
      Dekline
      Obsługa Moderator
      napisał ostatnio edytowany przez
      #7

      Ja tez. Backup. Ile wyjdzie na łebka tyle wyjdzie.

      Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • NamiN Niedostępny
        NamiN Niedostępny
        Nami
        napisał ostatnio edytowany przez
        #8

        Droższa opcja i dorzucam sie

        🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • PaniczP Niedostępny
          PaniczP Niedostępny
          Panicz
          napisał ostatnio edytowany przez
          #9

          Zapłacę, pewnie. Weźmy co lepsze, jak jest wybór, zbierzemy pewnie bez problemu 🙂

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • MarrrtM Online
            MarrrtM Online
            Marrrt
            napisał ostatnio edytowany przez
            #10

            You have my coins.
            Lepsza opcja.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • SantorineS Online
              SantorineS Online
              Santorine
              Developer
              napisał ostatnio edytowany przez
              #11

              Wrzucę kasę. Może być 100, czy ile tam wyjdzie po przekalkulowaniu 👍

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • MarikaM Niedostępny
                MarikaM Niedostępny
                Marika
                napisał ostatnio edytowany przez
                #12

                Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • MarikaM Marika

                  Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnWJ Niedostępny
                  JhnW
                  Administrator Obsługa Developer
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #13

                  @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                  Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                  Myślałem o tym, jest to wciąż na tapecie. Jedyne powstrzymują mnie kwestie podatkowe oraz jednak trochę inny profil, zrzutka targetuje częściej działania charytatywne.

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • MarikaM Niedostępny
                    MarikaM Niedostępny
                    Marika
                    napisał ostatnio edytowany przez Marika
                    #14

                    To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                    Na co chcesz
                    Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                    Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                    JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • MarikaM Marika

                      To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                      Na co chcesz
                      Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                      JhnWJ Niedostępny
                      JhnWJ Niedostępny
                      JhnW
                      Administrator Obsługa Developer
                      napisał ostatnio edytowany przez
                      #15

                      @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                      To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                      Na co chcesz
                      Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                      Oczywiście, że możesz. Ale przejrzyj typowe ogłoszenia. No i kwestia podatkowa, patronite przez ciągłość daje dokumenty zapewniające, że w ramach 5 lat nie przekroczyło się limitu darowizn. W przypadku innych stron nie jest to tak oczywiste.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • PiołunP Niedostępny
                        PiołunP Niedostępny
                        Piołun
                        napisał ostatnio edytowany przez
                        #16

                        Jestem stosunkowo nowy, ale zamierzam zapuścić korzenie i też chętnie się dorzucę. Proszę mnie pignąć jak już będzie wiadomo gdzie i jak wpłacać pieniążki. Również jestem za droższą opcją.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        3
                        • GreKG Niedostępny
                          GreKG Niedostępny
                          GreK
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #17

                          Ładnie to idzie, sam optowałem za postawieniem nowego forum i opuszczenie tonącego LI. Byłbym świnia gdybym się nie dołożył. Poęćdzięsiątaka ode mnie macie. Tylko dajcie znać gdzie i jak.

                          Może sondę by dokleić gdzie każdy kliknie ile zamierza dorzucić. Będzie lepiej widać na ile można mniej więcej liczyć.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          1
                          • JhnWJ Niedostępny
                            JhnWJ Niedostępny
                            JhnW
                            Administrator Obsługa Developer
                            napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                            #18

                            Na razie nie widzę potrzeby sondy, mniej-więcej widzę wypowiedzi w tym temacie (no i trzeba szachu-machu z tematem robić bo sondy dołożyć się nie da). To tylko rozmowa z wami na razie chociażby o formach zbiórki i rozeznania się.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • EhranE Niedostępny
                              EhranE Niedostępny
                              Ehran
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #19

                              Też się oczywiście dołożę.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • NamiN Nami odniósł się do tego tematu dnia
                              • NamiN Niedostępny
                                NamiN Niedostępny
                                Nami
                                napisał ostatnio edytowany przez
                                #20

                                Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

                                JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • NamiN Nami

                                  Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                  JhnWJ Niedostępny
                                  JhnWJ Niedostępny
                                  JhnW
                                  Administrator Obsługa Developer
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #21

                                  @Nami napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                                  Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                  Nie śpieszy mocno, pewnie coś w lipcu lub bardziej sierpniu założę zbiórkę i tyle.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • CioldanC Niedostępny
                                    CioldanC Niedostępny
                                    Cioldan
                                    napisał ostatnio edytowany przez
                                    #22

                                    Też chętnie się dołożę :).

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0

                                    Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                    Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                    Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                    Zarejestruj się Zaloguj się
                                    Odpowiedz
                                    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                    • Najpierw najstarsze
                                    • Najpierw najnowsze
                                    • Najwięcej głosów


                                    • Zaloguj się

                                    • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                    • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                    Powered by NodeBB Contributors
                                    • Pierwszy post
                                      Ostatni post
                                    0
                                    • Kategorie
                                    • Ostatnie
                                    • Tagi
                                    • Popularne
                                    • Świat
                                    • Użytkownicy
                                    • Grupy
                                    • Strona startowa