Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Forum
  3. Rozmowy o zbiórce na forum

Rozmowy o zbiórce na forum

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Forum
22 Posty 15 Uczestników 351 Wyświetlenia 6 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został oddzielony od Rozmowy użytkowników z obsługą JhnW
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • Arthur FleckA Niedostępny
    Arthur FleckA Niedostępny
    Arthur Fleck
    napisał ostatnio edytowany przez
    #4

    Chętnie się dorzucę, czy to przez Patronite czy w innej podobnej formie zbiórki.

    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • GladinG Niedostępny
      GladinG Niedostępny
      Gladin
      napisał ostatnio edytowany przez
      #5

      Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.


      A do tego uważam, że 4-tą edycję Warhammera należy zniszczyć.

      JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • GladinG Gladin

        Dorzucę się, ale jestem za tym, aby wydzielić te dyskusję do osobnego wątku.

        JhnWJ Niedostępny
        JhnWJ Niedostępny
        JhnW
        Administrator Obsługa Developer
        napisał ostatnio edytowany przez
        #6

        @Gladin mówisz, masz 😉

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        0
        • DeklineD Niedostępny
          DeklineD Niedostępny
          Dekline
          Obsługa Moderator
          napisał ostatnio edytowany przez
          #7

          Ja tez. Backup. Ile wyjdzie na łebka tyle wyjdzie.

          Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          0
          • NamiN Niedostępny
            NamiN Niedostępny
            Nami
            napisał ostatnio edytowany przez
            #8

            Droższa opcja i dorzucam sie

            🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            0
            • PaniczP Niedostępny
              PaniczP Niedostępny
              Panicz
              napisał ostatnio edytowany przez
              #9

              Zapłacę, pewnie. Weźmy co lepsze, jak jest wybór, zbierzemy pewnie bez problemu 🙂

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • MarrrtM Niedostępny
                MarrrtM Niedostępny
                Marrrt
                napisał ostatnio edytowany przez
                #10

                You have my coins.
                Lepsza opcja.

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • SantorineS Niedostępny
                  SantorineS Niedostępny
                  Santorine
                  Developer
                  napisał ostatnio edytowany przez
                  #11

                  Wrzucę kasę. Może być 100, czy ile tam wyjdzie po przekalkulowaniu 👍

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  0
                  • MarikaM Niedostępny
                    MarikaM Niedostępny
                    Marika
                    napisał ostatnio edytowany przez
                    #12

                    Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                    Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                    JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • MarikaM Marika

                      Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                      JhnWJ Niedostępny
                      JhnWJ Niedostępny
                      JhnW
                      Administrator Obsługa Developer
                      napisał ostatnio edytowany przez
                      #13

                      @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                      Nie lepiej co rok zakładać zrzutkę na zrzutka.pl? Tam nie ma prowizji.

                      Myślałem o tym, jest to wciąż na tapecie. Jedyne powstrzymują mnie kwestie podatkowe oraz jednak trochę inny profil, zrzutka targetuje częściej działania charytatywne.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • MarikaM Niedostępny
                        MarikaM Niedostępny
                        Marika
                        napisał ostatnio edytowany przez Marika
                        #14

                        To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                        Na co chcesz
                        Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                        Przyznanie się do błędu to nie słabość, lecz zwycięstwo prawdy nad ignorancją.

                        JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • MarikaM Marika

                          To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                          Na co chcesz
                          Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnWJ Niedostępny
                          JhnW
                          Administrator Obsługa Developer
                          napisał ostatnio edytowany przez
                          #15

                          @Marika napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                          To raczej pomagam.pl. Zrzutka ma w opisie:

                          Na co chcesz
                          Potrzeba, projekt, a może prezent? U nas nie ma złych pomysłów! Na Zrzutka.pl możesz zbierać na dowolny cel!

                          Oczywiście, że możesz. Ale przejrzyj typowe ogłoszenia. No i kwestia podatkowa, patronite przez ciągłość daje dokumenty zapewniające, że w ramach 5 lat nie przekroczyło się limitu darowizn. W przypadku innych stron nie jest to tak oczywiste.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • PiołunP Niedostępny
                            PiołunP Niedostępny
                            Piołun
                            napisał ostatnio edytowany przez
                            #16

                            Jestem stosunkowo nowy, ale zamierzam zapuścić korzenie i też chętnie się dorzucę. Proszę mnie pignąć jak już będzie wiadomo gdzie i jak wpłacać pieniążki. Również jestem za droższą opcją.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            3
                            • GreKG Niedostępny
                              GreKG Niedostępny
                              GreK
                              napisał ostatnio edytowany przez
                              #17

                              Ładnie to idzie, sam optowałem za postawieniem nowego forum i opuszczenie tonącego LI. Byłbym świnia gdybym się nie dołożył. Poęćdzięsiątaka ode mnie macie. Tylko dajcie znać gdzie i jak.

                              Może sondę by dokleić gdzie każdy kliknie ile zamierza dorzucić. Będzie lepiej widać na ile można mniej więcej liczyć.

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              1
                              • JhnWJ Niedostępny
                                JhnWJ Niedostępny
                                JhnW
                                Administrator Obsługa Developer
                                napisał ostatnio edytowany przez JhnW
                                #18

                                Na razie nie widzę potrzeby sondy, mniej-więcej widzę wypowiedzi w tym temacie (no i trzeba szachu-machu z tematem robić bo sondy dołożyć się nie da). To tylko rozmowa z wami na razie chociażby o formach zbiórki i rozeznania się.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                0
                                • EhranE Niedostępny
                                  EhranE Niedostępny
                                  Ehran
                                  napisał ostatnio edytowany przez
                                  #19

                                  Też się oczywiście dołożę.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • NamiN Nami odniósł się do tego tematu dnia
                                  • NamiN Niedostępny
                                    NamiN Niedostępny
                                    Nami
                                    napisał ostatnio edytowany przez
                                    #20

                                    Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                    🥀If I had a flower for every time I thought of you, we could walk in our garden forever.

                                    JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • NamiN Nami

                                      Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                      JhnWJ Niedostępny
                                      JhnWJ Niedostępny
                                      JhnW
                                      Administrator Obsługa Developer
                                      napisał ostatnio edytowany przez
                                      #21

                                      @Nami napisał w Rozmowy o zbiórce na forum:

                                      Jak stoi temat? Czy się nie spieszy za bardzo?

                                      Nie śpieszy mocno, pewnie coś w lipcu lub bardziej sierpniu założę zbiórkę i tyle.

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      0
                                      • CioldanC Niedostępny
                                        CioldanC Niedostępny
                                        Cioldan
                                        napisał ostatnio edytowany przez
                                        #22

                                        Też chętnie się dołożę :).

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0

                                        Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                        Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                        Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                        Zarejestruj się Zaloguj się
                                        Odpowiedz
                                        • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                        Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                        • Najpierw najstarsze
                                        • Najpierw najnowsze
                                        • Najwięcej głosów


                                        • Zaloguj się

                                        • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                        • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                        Powered by NodeBB Contributors
                                        • Pierwszy post
                                          Ostatni post
                                        0
                                        • Kategorie
                                        • Ostatnie
                                        • Tagi
                                        • Popularne
                                        • Świat
                                        • Użytkownicy
                                        • Grupy
                                        • Strona startowa