Przejdź do treści
  • Kategorie
  • Ostatnie
  • Tagi
  • Popularne
  • Świat
  • Użytkownicy
  • Grupy
  • Strona startowa
Skórki
  • Jasny
  • Brite
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Ciemny
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Domyślna (Cyborg)
  • Brak skórki
Zwiń
  1. Start
  2. Sesje Warhammer
  3. Komentarze
  4. [WFRP 2ed] Bögenhafen - komentarze
Bögenhafen
DeklineD
Dekline jako
Złośliwość losu
Mistrz Gry
SantorineS
Santorine jako
Ulrich Rotzniesser
Niekatywny
WiredW
Wired jako
Marcus Funke
Niekatywny
SeachS
Seach jako
Modi Wagner
Niekatywny
MortarelM
Mortarel jako
Mały Kurt vel Knut
MarrrtM
Marrrt jako
Ergo Sum
KermK
Kerm jako
Oswald Braun
KetharianK
Ketharian jako
Hieronim Bosch
JhnWJ
JhnW jako
Ulrich (von) Guttenluft
ZellZ
Zell jako
Nadja Schmidt

[WFRP 2ed] Bögenhafen - komentarze

Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Komentarze
wfrp 2edkrótkie odpisysurvivalbögenhafen
545 Posty 11 Uczestników 4.7k Wyświetlenia 3 Obserwuje
  • Najpierw najstarsze
  • Najpierw najnowsze
  • Najwięcej głosów
Odpowiedz
  • Odpowiedz, zakładając nowy temat
Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
  • ZellZ Niedostępny
    ZellZ Niedostępny
    Zell jako Nadja Schmidt
    Moderator Obsługa
    napisał ostatnio edytowany przez
    #517

    Te, dziadu, nie podskakuj lepiej, bo se kręgosłup nadwyrężysz.

    Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

    KetharianK 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
    0
    • ZellZ Zell

      Te, dziadu, nie podskakuj lepiej, bo se kręgosłup nadwyrężysz.

      KetharianK Niedostępny
      KetharianK Niedostępny
      Ketharian jako Hieronim Bosch
      Obsługa Moderator
      napisał ostatnio edytowany przez
      #518

      @Zell napisał:

      Te, dziadu, nie podskakuj lepiej, bo se kręgosłup nadwyrężysz.

      Kurt, daj jej proszę klapsa!

      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
      0
      • MortarelM Niedostępny
        MortarelM Niedostępny
        Mortarel jako Mały Kurt vel Knut
        napisał ostatnio edytowany przez Mortarel
        #519

        Kurt jest ochroniarzem, a nie mediatorem od spraw damsko-urzędniczych. Nawet kurtatela ma swoje granice, w szczególności, że Kurt nie jest jeszcze pewien, czy Sigmar pochwala takie rzeczy 😛

        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
        😱 😽
        2
        • DeklineD Niedostępny
          DeklineD Niedostępny
          Dekline jako Złośliwość losu
          Obsługa Moderator
          napisał(a) ostatnio edytowany przez
          #520

          Elton. Nie zapomniałem, nie zignorowałem, a już napewno nie porzuciłem.
          Szukam czasu żeby przysiąść miedzy praca x 1,5 w tygodniu i remontem w domu weekendami.
          Szczęśliwie ten długi weekend jest względnie wolny, także powinienem coś naskrobać.
          Dziękuje za cierpliwość i wyrozumiałość.

          Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
          🆒
          1
          • DeklineD Niedostępny
            DeklineD Niedostępny
            Dekline jako Złośliwość losu
            Obsługa Moderator
            napisał(a) ostatnio edytowany przez
            #521

            @jhnw Pałeczka* po Twojej stronie! Sam najlepiej znasz swoj dom i warsztat.

            *Okrężnicy

            Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

            JhnWJ 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
            1
            • DeklineD Dekline

              @jhnw Pałeczka* po Twojej stronie! Sam najlepiej znasz swoj dom i warsztat.

              *Okrężnicy

              JhnWJ Online
              JhnWJ Online
              JhnW jako Ulrich (von) Guttenluft
              Administrator Obsługa Developer
              napisał(a) ostatnio edytowany przez
              #522

              @Dekline Ulepię coś w najbliższym czasie. Pytanie, mogę zastosować jakiś opis przybytku? Oczywiście bez fantów, ale opisać wnętrza (dokładając szaber) co tam cyrulik miał. I jak mu się łezka zakręci...

              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
              0
              • DeklineD Niedostępny
                DeklineD Niedostępny
                Dekline jako Złośliwość losu
                Obsługa Moderator
                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                #523

                Pewnie że możesz dla tego też nie pisałem zbyt wiele żeby dać większość Tobie. Szaber? Jaki szaber, wszystko ładnie, tylko
                ... Trochę inaczej, jakby kto inny gospodarował.

                Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                0
                • JhnWJ Online
                  JhnWJ Online
                  JhnW jako Ulrich (von) Guttenluft
                  Administrator Obsługa Developer
                  napisał(a) ostatnio edytowany przez JhnW
                  #524

                  No to opiszę to, po raz pierwszy też wygenerowałem obrazek przy AI do użycia w sesji... Więc macie jako przedsmak, szyld przed gabinetem Urlicha:
                  b9b7e95a-0979-4ada-84db-d3b1dabc1ca7-image.jpeg
                  Rozumiem @dekline, że możemy wejść do środka?

                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                  ♥ 😱
                  1
                  • DeklineD Niedostępny
                    DeklineD Niedostępny
                    Dekline jako Złośliwość losu
                    Obsługa Moderator
                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                    #525

                    No i super.

                    Tak, można

                    Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                    0
                    • DeklineD Niedostępny
                      DeklineD Niedostępny
                      Dekline jako Złośliwość losu
                      Obsługa Moderator
                      napisał(a) ostatnio edytowany przez Dekline
                      #526

                      @jhnw Bardzo zgrabny post, nie za dużo, nie za mało i ze smakiem. Dobrze odczytałem moje potrzeby, mimo że ich nie wyraziłem, tryb przypuszczający zaczął się dokładnie tam gdzie chciałem. Winszuje.

                      A teraz bardziej ogólnie

                      Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                      0
                      • DeklineD Niedostępny
                        DeklineD Niedostępny
                        Dekline jako Złośliwość losu
                        Obsługa Moderator
                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                        #527

                        Panie i Panowie, Panicze, Picze i Panewki. Mam 11h w ciapongu, także znajdę czas na live na Disco, albo szybka wymianę psotow (z akcentem na to drugie). Jak ktoś coś to wywoływać małpa.

                        Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                        0
                        • MarrrtM Niedostępny
                          MarrrtM Niedostępny
                          Marrrt jako Ergo Sum
                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                          #528

                          @dekline Ergo mimo ciekawej dygresji o instrumentariuszce Heldze jest ciekaw jakież to inne przybytki sąsiadują z felczernią i czy są otwarte (tak - zapuka i pociągnie za klamkę. W razie gdyby kto wewnątrz kazał mu spi@#/!€, grzecznie posłucha). Interesuje go szaber.

                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                          0
                          • DeklineD Niedostępny
                            DeklineD Niedostępny
                            Dekline jako Złośliwość losu
                            Obsługa Moderator
                            napisał(a) ostatnio edytowany przez
                            #529

                            Przeważnie domy, ale też kilka pomniejszych zakładów. Nie, złotnika tam nie ma.

                            Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                            1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                            0
                            • KetharianK Niedostępny
                              KetharianK Niedostępny
                              Ketharian jako Hieronim Bosch
                              Obsługa Moderator
                              napisał(a) ostatnio edytowany przez
                              #530

                              Ładnie ładnie - jak Hieronim chciał rabować kufry ze złotem z posterunków mytników to było och i ach, a tu proszę, jakie bezceremonialne szperanie po cudzych domach - pewnie w szczerej chęci niesienia pomocy, huh? 😏

                              Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                              1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                              0
                              • MarrrtM Niedostępny
                                MarrrtM Niedostępny
                                Marrrt jako Ergo Sum
                                napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                #531

                                Ależ Ergo w żadnym poście złotu nie odmówił! I w ogóle co to za słowo "rabować". "Rabunek" byłby wtedy gdyby komuś coś zabierali. A Ergo przywłaszczyłby sobie tylko bezpańskie:) To się nazywa gospodarność, bo niczyje to zaraz zmarnieje i w ogóle.

                                1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                😂
                                1
                                • DeklineD Niedostępny
                                  DeklineD Niedostępny
                                  Dekline jako Złośliwość losu
                                  Obsługa Moderator
                                  napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                  #532

                                  Panie i Panewki, dziś koło 13 znajdę czas na psota, jeśli ktoś coś do tego czasu to proszę bardzo.

                                  Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                                  1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                  0
                                  • ZellZ Niedostępny
                                    ZellZ Niedostępny
                                    Zell jako Nadja Schmidt
                                    Moderator Obsługa
                                    napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                    #533

                                    W domu będę po 12 to tam cokolwiek wrzucę.

                                    Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

                                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                    0
                                    • KetharianK Niedostępny
                                      KetharianK Niedostępny
                                      Ketharian jako Hieronim Bosch
                                      Obsługa Moderator
                                      napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                      #534

                                      Miałem w planach odpisać dzisiaj wieczorem, ale niech to nie zatrzymuje odpisu MG, mogę wrzucić retrospekcję już po następnej aktualizacji fabuły.

                                      Popieram postulat Gladina wzywający do zniszczenia 4-tej edycji WFRP!

                                      1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                      0
                                      • DeklineD Niedostępny
                                        DeklineD Niedostępny
                                        Dekline jako Złośliwość losu
                                        Obsługa Moderator
                                        napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                        #535

                                        Fanty ze światyni:

                                        • Żarcie dla 7 ludzi na 5 dni - Nosi Kurt
                                        • Świątynny Glejt - trzyma Hieronim
                                        • Kusza standardowa S4, 18 bełtów - Przygarnięte przez Oswalda
                                          (btw drugą kusze ma dalej Ergo, a nie Zell - bo juz sie pokręciło troche)
                                        • Włócznia S, szybki, rzucana - przypisałem Hieronimowi, lepsze staty niz obecna broń biała
                                        • Włócznia S, szybki, rzucana - przypisałem również Oswaldowi, lepsze staty niz obecna broń biała
                                          Cecha rzucana to moze niezbyt precyzyjne określenie. To jest dalej zwykla standardowa włócznia, chciałem tylko zaznaczyć że można jej użyć jako broni jednoręczniej lub z US (bez koniecznosci posiadania zdolności rzucana)

                                        Umiejscowienie BG i NPC oraz akcje:

                                        • Ergo oraz Linda - przeciwna strona ulicy, niejako tyłem do reszty druzyny, grzeczne przeszukanie
                                        • Oswald - gabinet, przeszukiwanie dla lepszych ubrań
                                        • Ulrich - przeszukiwanie, dla lekarstw i kasy
                                        • Zell - przeszukiwanie, dla rzeczy codziennych
                                        • Kurt - brak deklaracji miejsca, zostaje na czatach - na podstawie poprzednich deklaracji, gdzie zawsze chroni drużynę
                                        • Hieronim - brak deklaracji w ogóle, zostaje z Kurtem na czatach - na podstawie poprzednich deklaracji, gdyż przecież brzydzi sie szabrem bo jest przecie niewinny; no i jest z Kurtem.
                                        • Mur/płot znajduje sie za warsztatem Ulricha, tak jak by na jego tyłach, póżniej jest ulica i wejście do kamienicy do której wszedł Sum oraz Linda. Rząd budynków Ulricha oraz Suma jest ustawiony wejściem do siebie

                                        Fanty z tej tury:

                                        • 2 x 0,5 spirytus - Ulrich?
                                        • (jeszcze zabita dechami) skarbonka Ulricha - Ulrich?
                                        • rzeczy domowe - Zell, Marrrt, dajcie znac co mieliście na myśli, bedę rzucał, napewno nic cennego ani kasa
                                        • niestety ubrań nie znaleźliście (Kerm)

                                        Discord nie jest dla mnie wiążący ani obligatoryjny. Chcesz coś ode mnie, to zawrzyj w poście.

                                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                        0
                                        • MortarelM Niedostępny
                                          MortarelM Niedostępny
                                          Mortarel jako Mały Kurt vel Knut
                                          napisał(a) ostatnio edytowany przez
                                          #536

                                          sorry, nie zrozumiałem zbytnio poprzedniego psota, stąd nie było mojej deklaracji, ale pasuje mi stanie na czatach

                                          1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź
                                          0

                                          Cześć! Wygląda na to, że jesteś zainteresowany tą rozmową, ale nie masz jeszcze konta.

                                          Masz dość przewijania tych samych postów za każdą wizytą? Po zarejestrowaniu konta zawsze wrócisz dokładnie do tego samego miejsca, w którym byłeś wcześniej, możesz wtedy również wybrać opcję otrzymywania powiadomień nowych odpowiedziach (e-mailem lub powiadomieniem push). Będziesz też mógł zapisywać zakładki i głosować na posty, aby okazać uznanie innym członkom społeczności.

                                          Z Twoją pomocą tez post mógłby być nawet lepszy 💗

                                          Zarejestruj się Zaloguj się
                                          Odpowiedz
                                          • Odpowiedz, zakładając nowy temat
                                          Zaloguj się, aby odpowiedzieć
                                          • Najpierw najstarsze
                                          • Najpierw najnowsze
                                          • Najwięcej głosów


                                          • Zaloguj się

                                          • Nie masz konta? Zarejestruj się

                                          • Aby wyszukiwać zaloguj się lub zarejestruj.
                                          Powered by NodeBB Contributors
                                          • Pierwszy post
                                            Ostatni post
                                          0
                                          • Kategorie
                                          • Ostatnie
                                          • Tagi
                                          • Popularne
                                          • Świat
                                          • Użytkownicy
                                          • Grupy
                                          • Strona startowa